RRUGA “BARDHYL”, PRANË SHKOLLES “KONGRESI I LUSHNJES”
ÇMIMI: 
85 000€
< >
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “BARDHYL”, PRANË SHKOLLES “KONGRESI I LUSHNJES” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “BARDHYL”, PRANË SHKOLLES “KONGRESI I LUSHNJES” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “BARDHYL”, PRANË SHKOLLES “KONGRESI I LUSHNJES” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “BARDHYL”, PRANË SHKOLLES “KONGRESI I LUSHNJES” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “BARDHYL”, PRANË SHKOLLES “KONGRESI I LUSHNJES” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “BARDHYL”, PRANË SHKOLLES “KONGRESI I LUSHNJES” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “BARDHYL”, PRANË SHKOLLES “KONGRESI I LUSHNJES” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “BARDHYL”, PRANË SHKOLLES “KONGRESI I LUSHNJES” Tirane
<
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “BARDHYL”, PRANË SHKOLLES “KONGRESI I LUSHNJES” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “BARDHYL”, PRANË SHKOLLES “KONGRESI I LUSHNJES” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “BARDHYL”, PRANË SHKOLLES “KONGRESI I LUSHNJES” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “BARDHYL”, PRANË SHKOLLES “KONGRESI I LUSHNJES” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “BARDHYL”, PRANË SHKOLLES “KONGRESI I LUSHNJES” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “BARDHYL”, PRANË SHKOLLES “KONGRESI I LUSHNJES” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “BARDHYL”, PRANË SHKOLLES “KONGRESI I LUSHNJES” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “BARDHYL”, PRANË SHKOLLES “KONGRESI I LUSHNJES” Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Apartament 3+1 në shitje me një vendodhje shumë të mirë, afër me qendrën e Tiranës dhe me disa akse kryesore sic është unaza e vogël, zona e “Brrylit” etj. Shumë afër me te ndodhen shkolla “4-Deshmoret”, Gjimnazi “Cajupi” dhe pranë Qendres Spitalore Universitare "Nënë Tereza" etj.

Zona ofron qendra spitalore, universitete, shkolla, kopshte, cerdhe, supermarkete, bar/kafe, restorante, shërbime të ndryshme etj.

Prona ndodhet në një godinë ekzistuese 6 kateshe e ndertuar ne vitin 1989. Apartamenti ofron rifinitura me cilësi mesatare, mobilim dhe sistem kondicionimi.

Apartament në shitje 3+1 me sipërfaqe neto 82 m2 + (16 m2 ballkon pa hipoteke), pozicionohet në katin e pestë banim me orientimin veri-jug-lindje. Organizohet nga ambienti i ndenjës + ambient gatimi + ngrënie, 3 dhoma gjumi, 1 tualet me dritare dhe ballkoni i mbuluar. Shitet i mobiluar.

Me çertifikatë pronësie.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
85 000€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
3+1
SIPËRFAQJE NETO: 
82m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
87m 2
BALLKON: 
1
BANJO TOTAL: 
1
DHOMA: 
3
ORIENTIMI: 
Jug
Veri
Lindje
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Po
ASHENSOR: 
Jo
KATI: 
5
KATET E PRONES: 
6
PRONA: 
Ekzistuese e rikonstruktuar
HIPOTEKË: 
Po
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.