RRUGA “BESIM ALLA”, MIDIS ZONES SE KOMBINATIT DHE YZBERISHTIT
ÇMIMI: 
250 000€
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “BESIM ALLA”, MIDIS ZONES SE KOMBINATIT DHE YZBERISHTIT Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “BESIM ALLA”, MIDIS ZONES SE KOMBINATIT DHE YZBERISHTIT Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “BESIM ALLA”, MIDIS ZONES SE KOMBINATIT DHE YZBERISHTIT Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “BESIM ALLA”, MIDIS ZONES SE KOMBINATIT DHE YZBERISHTIT Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “BESIM ALLA”, MIDIS ZONES SE KOMBINATIT DHE YZBERISHTIT Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “BESIM ALLA”, MIDIS ZONES SE KOMBINATIT DHE YZBERISHTIT Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “BESIM ALLA”, MIDIS ZONES SE KOMBINATIT DHE YZBERISHTIT Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “BESIM ALLA”, MIDIS ZONES SE KOMBINATIT DHE YZBERISHTIT Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “BESIM ALLA”, MIDIS ZONES SE KOMBINATIT DHE YZBERISHTIT Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “BESIM ALLA”, MIDIS ZONES SE KOMBINATIT DHE YZBERISHTIT Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “BESIM ALLA”, MIDIS ZONES SE KOMBINATIT DHE YZBERISHTIT Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “BESIM ALLA”, MIDIS ZONES SE KOMBINATIT DHE YZBERISHTIT Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “BESIM ALLA”, MIDIS ZONES SE KOMBINATIT DHE YZBERISHTIT Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “BESIM ALLA”, MIDIS ZONES SE KOMBINATIT DHE YZBERISHTIT Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “BESIM ALLA”, MIDIS ZONES SE KOMBINATIT DHE YZBERISHTIT Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “BESIM ALLA”, MIDIS ZONES SE KOMBINATIT DHE YZBERISHTIT Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “BESIM ALLA”, MIDIS ZONES SE KOMBINATIT DHE YZBERISHTIT Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “BESIM ALLA”, MIDIS ZONES SE KOMBINATIT DHE YZBERISHTIT Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “BESIM ALLA”, MIDIS ZONES SE KOMBINATIT DHE YZBERISHTIT Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “BESIM ALLA”, MIDIS ZONES SE KOMBINATIT DHE YZBERISHTIT Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “BESIM ALLA”, MIDIS ZONES SE KOMBINATIT DHE YZBERISHTIT Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “BESIM ALLA”, MIDIS ZONES SE KOMBINATIT DHE YZBERISHTIT Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “BESIM ALLA”, MIDIS ZONES SE KOMBINATIT DHE YZBERISHTIT Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “BESIM ALLA”, MIDIS ZONES SE KOMBINATIT DHE YZBERISHTIT Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “BESIM ALLA”, MIDIS ZONES SE KOMBINATIT DHE YZBERISHTIT Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “BESIM ALLA”, MIDIS ZONES SE KOMBINATIT DHE YZBERISHTIT Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “BESIM ALLA”, MIDIS ZONES SE KOMBINATIT DHE YZBERISHTIT Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “BESIM ALLA”, MIDIS ZONES SE KOMBINATIT DHE YZBERISHTIT Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “BESIM ALLA”, MIDIS ZONES SE KOMBINATIT DHE YZBERISHTIT Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “BESIM ALLA”, MIDIS ZONES SE KOMBINATIT DHE YZBERISHTIT Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “BESIM ALLA”, MIDIS ZONES SE KOMBINATIT DHE YZBERISHTIT Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “BESIM ALLA”, MIDIS ZONES SE KOMBINATIT DHE YZBERISHTIT Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “BESIM ALLA”, MIDIS ZONES SE KOMBINATIT DHE YZBERISHTIT Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “BESIM ALLA”, MIDIS ZONES SE KOMBINATIT DHE YZBERISHTIT Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “BESIM ALLA”, MIDIS ZONES SE KOMBINATIT DHE YZBERISHTIT Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “BESIM ALLA”, MIDIS ZONES SE KOMBINATIT DHE YZBERISHTIT Tirane
Përshkrimi i pronës: 

Apartament ne shitje 3+1, ndodhet ne rrugen midis Yzberishtit dhe Kombinatit, 600 m nga rruga “Konferenca e Pezes” e cila eshte rruga kryesore qe lidh kryeqytetin me rrethinat ne perendim te saj. Gjithashtu eshte shume prane me unazen e re te kryeqytetit dhe me Bulevardin “Migjeni”. Zona ku ndodhet prona eshte zhvilluar vitet e fundit, ajo eshte nje zone e qete, kryesisht banimi, njekohesisht me karakter social, arsimor, shendetsor e tregtar. Ketu gjenden kryesisht shtepi e vila 2-3 kateshe si dhe mjaft pallate te reja 6-10 kate te ndertuara vitet e fundit, qe sherbejne per banim, zyra, dyqane e lokale te ndryshme. Duke qene se ne zonen ne fjale ekziston nje rrjet i konsoliduar banimi, shoqeror, shkollor, bankar dhe tregtar, kjo ka bere qe zona te jete e preferuar per banoret e kryeqytetit.

Apartamenti në shitje ndodhet ne një godine 8-katshe të ndertuar para 7 vitesh ku kati i parë perdoret kryesisht per dyqane e zyra, ndersa katet e tjera të pallatit perdoren për banim. Apartamenti përbëhet nga dy apartamente të bashkuara ne nje te madh te cilit i korrespondon dhe nje ambient parkimi i mbyllur me qepen ne katin -1.

Apartamenti shitet i mobiluar komplet dhe është i super investuar, me sistem ngrohje-ftohje Chiller Inverter “Emmeti”, sistem ventilimi qendror 24/24 ore me rekuperator “Zehnder” ne cdo dhome me eficence rekuperimi 90 %, sistem qendror i aspirimit te pluhurave “Emmeti”, sistem panelit diellor me depozite uji te ngrohte 600 litra dhe dy panele tubolare, impiant filtrimi te ujit me kripe, termoizolim 5 cm lesh guri nga brenda në të gjithë muret anesore (edhe me komshinjtë) si dhe në gjithe tavanin, veshje e te gjithë mureve te tavanit te jashtme dopio gips, dhe të brendshme me gips, kangjellat e ballkoneve të gjitha dur-alumin, dritaret PVC me tre xhama dhe xham te jashtem termik , sistem elektrik ngrohje nga dyshemeja per te dy tualetet, lavatrice dhe tharese MIELE, grilat me electromotor, parketi dhe dyert e brendshme gjermane, dera e jashtme e blinduar Klamizo.

Apartament në shitje 3+1 me sipërfaqe neto 175.1 m2 (197.1 m2 bruto) + 6 m2 dhome teknike + garazh i mbyllur 77 m2, ndodhet ne katin e 8-te të fundit, me orientim jug-perendim. Organizohet nga ambient ndenje + kuzhinë + ambient ngrënie, 3 dhoma gjumi, garderobe, lavanderi, dhome teknike, depo, 2 tualete dhe 3 ballkone me pamje shume te bukur. Meqenese eshte kati i fundit apartamenti ka mundesi shfrytezimi dhe të tarraces siper saj me siperfaqe 200 m2.

Me certifikatë pronësie.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
250 000€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
3+1
SIPËRFAQJE NETO: 
175m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
197m 2
BALLKON: 
3
BANJO TOTAL: 
2
DHOMA: 
3
ORIENTIMI: 
Jug
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Po
ASHENSOR: 
Po
KONDICIONIMI: 
AC
KATI: 
8
KATET E PRONES: 
8
PARKING: 
1
PRONA: 
E re
HIPOTEKË: 
Po
VITI I NDËRTIMIT: 
2015
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.