RRUGA “BRIGADA VIII” NË QENDER TË ISH BLLOKUT
ÇMIMI: 
350 000€
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “BRIGADA VIII” NË QENDER TË ISH BLLOKUT Tirane
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “BRIGADA VIII” NË QENDER TË ISH BLLOKUT Tirane
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “BRIGADA VIII” NË QENDER TË ISH BLLOKUT Tirane
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “BRIGADA VIII” NË QENDER TË ISH BLLOKUT Tirane
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “BRIGADA VIII” NË QENDER TË ISH BLLOKUT Tirane
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “BRIGADA VIII” NË QENDER TË ISH BLLOKUT Tirane
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “BRIGADA VIII” NË QENDER TË ISH BLLOKUT Tirane
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “BRIGADA VIII” NË QENDER TË ISH BLLOKUT Tirane
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “BRIGADA VIII” NË QENDER TË ISH BLLOKUT Tirane
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “BRIGADA VIII” NË QENDER TË ISH BLLOKUT Tirane
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “BRIGADA VIII” NË QENDER TË ISH BLLOKUT Tirane
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “BRIGADA VIII” NË QENDER TË ISH BLLOKUT Tirane
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “BRIGADA VIII” NË QENDER TË ISH BLLOKUT Tirane Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “BRIGADA VIII” NË QENDER TË ISH BLLOKUT Tirane Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “BRIGADA VIII” NË QENDER TË ISH BLLOKUT Tirane Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “BRIGADA VIII” NË QENDER TË ISH BLLOKUT Tirane Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “BRIGADA VIII” NË QENDER TË ISH BLLOKUT Tirane Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “BRIGADA VIII” NË QENDER TË ISH BLLOKUT Tirane Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “BRIGADA VIII” NË QENDER TË ISH BLLOKUT Tirane Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “BRIGADA VIII” NË QENDER TË ISH BLLOKUT Tirane Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “BRIGADA VIII” NË QENDER TË ISH BLLOKUT Tirane Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “BRIGADA VIII” NË QENDER TË ISH BLLOKUT Tirane Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “BRIGADA VIII” NË QENDER TË ISH BLLOKUT Tirane Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “BRIGADA VIII” NË QENDER TË ISH BLLOKUT Tirane
Përshkrimi i pronës: 

Apartamenti 2+1 në shitje ndodhet në një nga zonat më të preferuara për të jetuar, i cili ka një vendodhje shumë të mirë në qendër të ish-Bllokut. Vetëm 5 minuta nga Kryeministria, nga qendra e Tiranës dhe afër disa institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare si dhe këndeve të lojrave për fëmijë.

Zona ofron lehtësi të dedikuara për këmbësore dhe bicikleta, supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, shërbime të ndryshme etj.

Prona gjendet në katin e 12-të i fundit, të një pallati të ri cilësor dhe me një administrim shumë të mirë. Apartamenti është mjaft i organizuar dhe me ambiente e hapësira të bollshme i cili mund të bëhet dhe 3+1. Rifiniturat e përdorura kanë cilesi mesatare, dy ambiente të shtruara me parket si dhe oxhak funksional. Ka orientimin jug-veri dhe me pamje shumë të bukur të zonës përreth.

Apartamenti ne shitje 2+1 me siperfaqe neto 135 m2 (150 m2 bruto), është i organizuar nga ambienti i ndenjës, ambient gatim+ngrënie, 2 dhoma gjumi, 2 tualete (njëri me dritare) dhe 2 ballkone. Shitet pjesërisht i mobiluar.

Me çertifikatë pronësie.

Video: 
Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
350 000€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJE NETO: 
135m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
150m 2
BALLKON: 
2
BANJO TOTAL: 
2
DHOMA: 
2
ORIENTIMI: 
Jug
Veri
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Pjesërisht
ASHENSOR: 
Po
KONDICIONIMI: 
AC
KATI: 
12
KATET E PRONES: 
12
PRONA: 
E re
HIPOTEKË: 
Po
VITI I NDËRTIMIT: 
2005
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.