RRUGA “DERVISH HIMA”, PRANE STADIUMIT “AIR ALBANIA”
565 000€
< >
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “DERVISH HIMA”, PRANE STADIUMIT “AIR ALBANIA” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “DERVISH HIMA”, PRANE STADIUMIT “AIR ALBANIA” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “DERVISH HIMA”, PRANE STADIUMIT “AIR ALBANIA” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “DERVISH HIMA”, PRANE STADIUMIT “AIR ALBANIA” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “DERVISH HIMA”, PRANE STADIUMIT “AIR ALBANIA” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “DERVISH HIMA”, PRANE STADIUMIT “AIR ALBANIA” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “DERVISH HIMA”, PRANE STADIUMIT “AIR ALBANIA” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “DERVISH HIMA”, PRANE STADIUMIT “AIR ALBANIA” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “DERVISH HIMA”, PRANE STADIUMIT “AIR ALBANIA” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “DERVISH HIMA”, PRANE STADIUMIT “AIR ALBANIA” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “DERVISH HIMA”, PRANE STADIUMIT “AIR ALBANIA” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “DERVISH HIMA”, PRANE STADIUMIT “AIR ALBANIA” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “DERVISH HIMA”, PRANE STADIUMIT “AIR ALBANIA” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “DERVISH HIMA”, PRANE STADIUMIT “AIR ALBANIA” Tirane
<
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “DERVISH HIMA”, PRANE STADIUMIT “AIR ALBANIA” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “DERVISH HIMA”, PRANE STADIUMIT “AIR ALBANIA” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “DERVISH HIMA”, PRANE STADIUMIT “AIR ALBANIA” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “DERVISH HIMA”, PRANE STADIUMIT “AIR ALBANIA” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “DERVISH HIMA”, PRANE STADIUMIT “AIR ALBANIA” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “DERVISH HIMA”, PRANE STADIUMIT “AIR ALBANIA” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “DERVISH HIMA”, PRANE STADIUMIT “AIR ALBANIA” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “DERVISH HIMA”, PRANE STADIUMIT “AIR ALBANIA” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “DERVISH HIMA”, PRANE STADIUMIT “AIR ALBANIA” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “DERVISH HIMA”, PRANE STADIUMIT “AIR ALBANIA” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “DERVISH HIMA”, PRANE STADIUMIT “AIR ALBANIA” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “DERVISH HIMA”, PRANE STADIUMIT “AIR ALBANIA” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “DERVISH HIMA”, PRANE STADIUMIT “AIR ALBANIA” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “DERVISH HIMA”, PRANE STADIUMIT “AIR ALBANIA” Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Apartament 3+1 + garazh në shitje, ka një vendodhje strategjike, pranë stadiumit “Air Albania”, ajrit të pastër dhe qetësisë së Parkut Kombëtar të Tiranës. Vetëm 5 minuta nga Kryeministria, ish-blloku dhe afër disa institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare si dhe këndeve të lojrave për fëmijë. Është një nga zonat më të preferuara të Tiranës, e cila ofron jetesë elitare. Ka dhe një rrjet të mirëfilltë rrugor për automjetet si dhe për këmbësorët.

Prona gjendet në katin e 3-të të një pallati të ri cilësor dhe me një administrim shumë të mirë. Apartamenti është mjaft i organizuar dhe me ambiente me hapësira të bollshme, me ndriçim natyral gjatë gjithë kohës për arsye të orientimit shumë të mirë lindje-jug-perëndim si dhe me pamje shumë të bukur të zonës përreth. Rifiniturat e përdorura kanë një cilësi shumë të lartë. Muret janë të veshura me stuko veneciane, ka termoizolim, tavane me gipse, parket dhe dyer me dru lisi si dhe oxhak funksional.

Apartamenti në shitje 3+1 me sipërfaqe neto 245.5 m2 (265 m2 sipërfaqe totale) + garazh 19.15 m2. Organizohet nga një sallon i madh, gatim+ngrënie vec, ambient tjeter ndenje vec, 3 dhoma gjumi, 2 tualete të mëdha me punime cilësore (njëri me dritare) dhe ballkon me hapësirë shumë të madhe.

Në çmim përfshihet dhe mobilimi tepër cilësor.

Me çertifikatë pronësie.

Çmimi apartamentit 565.000 Euro +  garazh me çmimin 50.000 Euro.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
3+1
SIPËRFAQJE NETO: 
246m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
265m 2
DHOMA: 
3
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
3
KATET E PRONES: 
9
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
ORIENTIMI: 
Jug
Lindje
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
PARKING POSHTË GODINE: 
1
HIPOTEKË: 
Po
VITI I NDËRTIMIT: 
2007
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.