RRUGA “DERVISH HIMA” PRANE STADIUMIT "AIR ALBANIA"
220 000€
< >
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “DERVISH HIMA” PRANE STADIUMIT Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “DERVISH HIMA” PRANE STADIUMIT Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “DERVISH HIMA” PRANE STADIUMIT Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “DERVISH HIMA” PRANE STADIUMIT Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “DERVISH HIMA” PRANE STADIUMIT Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “DERVISH HIMA” PRANE STADIUMIT
<
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “DERVISH HIMA” PRANE STADIUMIT Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “DERVISH HIMA” PRANE STADIUMIT Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “DERVISH HIMA” PRANE STADIUMIT Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “DERVISH HIMA” PRANE STADIUMIT Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “DERVISH HIMA” PRANE STADIUMIT Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “DERVISH HIMA” PRANE STADIUMIT
>
Përshkrimi i pronës: 

Apartament 2+1+1 parkim në shitje, me një vendodhje shumë të mirë, pranë stadiumit “Air Albania”, ajrit të pastër dhe qetësisë së Parkut Kombëtar të Tiranës, 5 minuta nga Kryeministria, ish blloku dhe afër disa institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare dhe këndeve të lojrave për fëmijë. Një nga zonat më të preferuara të Tiranës e cila ofron jetesë elitare. Vendodhja e apartamentit ofron zona të dedikuara për këmbësor, biçikleta, ka supermarkete, shkolla, kopshte, çerdhe, bar/kafe, restorante sherbime etj.

Apartamenti në shitje 2+1 pozicionohet në katin e 7-të të një godine 9 katshe i cili ka 2 ashensorë. Godina është e mbledhur dhe cilesore. Apartamenti eshte i organizuar me ndriçim natyral gjatë gjithë kohës për arsye të orientimit shumë të mirë jug-perëndim. Ambientet e apartamentit janë të shtruara me parket druri me cilësi të lartë dhe guzhina është gjithashtu e mobiluar dhe me cilësi shumë të mirë.

Apartamenti në shitje 2+1 me sipërfaqe neto 87 m2 (sipërfaqe bruto 101 m2) organizohet nga dhoma e ndenjës + gatim+ngrënie bashkë, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe ballkoni. Poshtë godinës në katin -2 ka dhe një parking.

Çmimi apartamentit 220.000 Euro + 1 parkim në katin -2 me çmimin 29.000 Euro.  Me çertifikatë pronësie.

Cmimi i apartamentit + 1 parkim = 249.000 Euro

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJE NETO: 
87m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
101m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
1
KATI: 
7
KATET E PRONES: 
9
MOBILUAR: 
Pjesërisht
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Jug
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
PARKING POSHTË GODINE: 
1
HIPOTEKË: 
Po
VITI I NDËRTIMIT: 
2013
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.