RRUGA DIBRËS, TEK SELVIA
140 000€
< >
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA DIBRËS, TEK SELVIA TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA DIBRËS, TEK SELVIA TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA DIBRËS, TEK SELVIA TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA DIBRËS, TEK SELVIA TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA DIBRËS, TEK SELVIA TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA DIBRËS, TEK SELVIA Tirane
<
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA DIBRËS, TEK SELVIA TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA DIBRËS, TEK SELVIA TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA DIBRËS, TEK SELVIA TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA DIBRËS, TEK SELVIA TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA DIBRËS, TEK SELVIA TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA DIBRËS, TEK SELVIA Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Apartamenti ne shitje ka nje vendodhje shume te mire, 5 min nga qendra e Tiranes, 100 m nga pazari i ri, afer institucioneve arsimore, shoqerore, tregtare dhe kendeve te lodrave per femije, ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes.

Zona ofron hapersira te dedikuara per kembesore dhe bicikleta, supermarkete, bar/kafe, restorante, qendra tregtare etj.

Pallati ku ndodhet prona eshte 12 katesh plus 3 kate nentoke dhe 3 apartamente ne kat. Projektuar ne menyre specifike per te krijuar nje mbrojtje kunder agjenteve te jashtem, pluhurit dhe zhurmes, hijezuesi (brise-soleise) mbron nga drita e tepert dhe pluhuri fale gjelberimit qe shoqeron gjithe strukturen me bime te zgjedhura me kujdes. E mbikqyrur nga kamera dhe rojat 24 ore ne dite. Finiturat jane te nje cilesie shume te larte me izolim termik dhe akustik. Lartesia e brendshme dysheme tavan prej 3 metrash ofron kushte banimi unike. Tarracat do te jene te gjelberuara.

Apartament ne shitje 2+1 me siperfaqe 79.57 m2 neto (93.72 m2 bruto) ne katin e 8 me orientim jug-perendim, ofron nje dhome ndenje + kuzhina, korridor, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Perfundon ne Qershor 2022

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJE NETO: 
80m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
94m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
1
KATI: 
8
Lartësia e katit: 
3.00m
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Jug
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
HIPOTEKË: 
Kontrate sipermarrje
VITI I NDËRTIMIT: 
2022
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.