RRUGA E “BARRIKADAVE”
ÇMIMI: 
117 000€
Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “BARRIKADAVE” Tirane
Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “BARRIKADAVE” Tirane
Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “BARRIKADAVE” Tirane
Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “BARRIKADAVE” Tirane
Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “BARRIKADAVE” Tirane
Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “BARRIKADAVE” Tirane
Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “BARRIKADAVE” Tirane
Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “BARRIKADAVE” Tirane
Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “BARRIKADAVE” Tirane
Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “BARRIKADAVE” Tirane Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “BARRIKADAVE” Tirane Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “BARRIKADAVE” Tirane Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “BARRIKADAVE” Tirane Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “BARRIKADAVE” Tirane Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “BARRIKADAVE” Tirane Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “BARRIKADAVE” Tirane Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “BARRIKADAVE” Tirane Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “BARRIKADAVE” Tirane
Përshkrimi i pronës: 

PRANE GJIMNAZIT “SAMI FRASHERI”

Apartament 1+1 në shitje në një pallat të ri, vendodhja e të cilit është fare pranë qendrës, afer me Gjimnazin “Sami Frasheri”, në një zone mjaft të qetë dhe me trafik jo të rënduar. Me akses shumë të lehtë për në qendër, në unazë, “Bulevardi Zogu I” etj. Zona në të cilen ndodhet ka një rrjet të mirëfilltë shtetërore, shëndetësore, arsimore, shoqërore dhe tregëtare. Një nga zonat më të njohura dhe të kërkuara të Tiranës për banim dhe për investim.

Zona ofron supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, shërbime dhe rruge të dedikuara për këmbësore dhe bicikleta, etj.

Godina ku ndodhet apartamenti është 10 kate, ofron punime shumë cilesore, 2 ashensor, fasadë të ventiluar, vetrata dopio xham, administrim shumë të mirë etj.

Apartament në shitje 1+1 me sipërfaqe neto 53.8 m2 (61.3 m2 bruto) pozicionohet në katin e 6-të nga toka, me orientimin perendim. Organizohet nga ambienti i ndenjës + kuzhinë + ambient ngrënie, 1 dhomë gjumi, 1 tualet dhe ballkoni.

Objekti është parashikuar të përfundoje ne qershor 2023.

Video: 
Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
117 000€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
1+1
SIPËRFAQJE NETO: 
54m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
61m 2
BALLKON: 
1
BANJO TOTAL: 
1
DHOMA: 
1
ORIENTIMI: 
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
KATI: 
6
KATET E PRONES: 
10
PRONA: 
E re
HIPOTEKË: 
Kontrate sipermarrje
VITI I NDËRTIMIT: 
2023
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.