RRUGA E “DIBRES” PRANË MEDRESES
55 000€
< >
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “DIBRES” PRANË MEDRESES TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “DIBRES” PRANË MEDRESES TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “DIBRES” PRANË MEDRESES TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “DIBRES” PRANË MEDRESES TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “DIBRES” PRANË MEDRESES TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “DIBRES” PRANË MEDRESES TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “DIBRES” PRANË MEDRESES TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “DIBRES” PRANË MEDRESES TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “DIBRES” PRANË MEDRESES Tirane
<
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “DIBRES” PRANË MEDRESES TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “DIBRES” PRANË MEDRESES TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “DIBRES” PRANË MEDRESES TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “DIBRES” PRANË MEDRESES TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “DIBRES” PRANË MEDRESES TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “DIBRES” PRANË MEDRESES TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “DIBRES” PRANË MEDRESES TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “DIBRES” PRANË MEDRESES TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “DIBRES” PRANË MEDRESES Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Apartamenti ka një vendodhje shumë të mirë pranë njërës prej zonave tregtare më të mëdha të kryeqytetit dhe me dalje direkt në unazen e vogël. Ka pranë disa institucione shtetërore, fetare, arsimore-shoqërore, mjeksore dhe kënde të lodrave për fëmijë etj.

Apartamenti ndodhet në një godinë të mirëmbajtur ekzistuese me tulle, me shkallë të mëdha dhe me ndricim natyral.

Apartament në shitje 2+1, me siperfaqe neto 55.2 m2 kati i pestë i fundit me orientim shumë të mirë jug-lindje. Organizohet nga dhoma e ndenjës + guzhina, dy dhoma gjumi, 1 tualet me dritare dhe ballkoni.

Me certifikatë pronësie.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
55m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
1
KATI: 
5
KATET E PRONES: 
5
MOBILUAR: 
Jo
PRONA: 
Ekzistuese
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Jug
Lindje
PAMJA: 
Mirë
ASHENSOR: 
Jo
HIPOTEKË: 
Po
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.