RRUGA E “DIBRES”, TE SELVIA
ÇMIMI: 
170 000€
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “DIBRES”, TE SELVIA Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “DIBRES”, TE SELVIA Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “DIBRES”, TE SELVIA Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “DIBRES”, TE SELVIA Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “DIBRES”, TE SELVIA Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “DIBRES”, TE SELVIA Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “DIBRES”, TE SELVIA Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “DIBRES”, TE SELVIA Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “DIBRES”, TE SELVIA Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “DIBRES”, TE SELVIA Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “DIBRES”, TE SELVIA Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “DIBRES”, TE SELVIA Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “DIBRES”, TE SELVIA Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “DIBRES”, TE SELVIA Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “DIBRES”, TE SELVIA Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “DIBRES”, TE SELVIA Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “DIBRES”, TE SELVIA Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “DIBRES”, TE SELVIA Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “DIBRES”, TE SELVIA Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “DIBRES”, TE SELVIA Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “DIBRES”, TE SELVIA Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “DIBRES”, TE SELVIA Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “DIBRES”, TE SELVIA Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “DIBRES”, TE SELVIA Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “DIBRES”, TE SELVIA Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “DIBRES”, TE SELVIA Tirane
Përshkrimi i pronës: 

Apartament 3+1 në shitje, i cili ka një vendodhje shumë të mirë, 5 minuta nga qendra e Tiranes, fare pranë Pazarit të ri dhe afer disa institucioneve arsimore-shoqërore, shëndetësore, tregtare dhe këndeve të lojrave për fëmijë, një nga zonat më të preferuara të kryeqytetit.

Zona ofron sherbime të ndryshme si supermarkete, shkolla, qendra mjeksore, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, etj.

Prona ndodhet në një pallat 11 katsh, i cili ofron ashensor dhe administrim shumë të mirë. Apartamenti ka punime të mira, i mobiluar, i pajisur me sistem kondicionimi, vetratat e dritareve janë të mëdha të cilat lejojnë driten natyrale të jetë e pranishme gjatë gjithe kohes etj.

Apartament në shitje 3+1 me sipërfaqe neto 108 m2 (119 m2 bruto) pozicionohet në katin e 8-të teknik, me orientimin jug-lindje. Organizohet nga ambienti i ndenjës me hapesira te konsiderueshme + ambientin e kuzhines + ambient ngrënie, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni.

Me certifikatë pronësie.

Video: 
Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
170 000€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
3+1
SIPËRFAQJE NETO: 
108m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
119m 2
BALLKON: 
1
BANJO TOTAL: 
2
DHOMA: 
3
ORIENTIMI: 
Jug
Lindje
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Po
ASHENSOR: 
Po
KONDICIONIMI: 
AC
KATI: 
8
KATET E PRONES: 
11
PRONA: 
E re
HIPOTEKË: 
Po
VITI I NDËRTIMIT: 
2002
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.