RRUGA E “ELBASANIT”
ÇMIMI: 
190 000€
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “ELBASANIT” Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “ELBASANIT” Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “ELBASANIT” Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “ELBASANIT” Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “ELBASANIT” Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “ELBASANIT” Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “ELBASANIT” Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “ELBASANIT” Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “ELBASANIT” Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “ELBASANIT” Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “ELBASANIT” Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “ELBASANIT” Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “ELBASANIT” Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “ELBASANIT” Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “ELBASANIT” Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “ELBASANIT” Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “ELBASANIT” Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “ELBASANIT” Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “ELBASANIT” Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “ELBASANIT” Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “ELBASANIT” Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E “ELBASANIT” Tirane
Përshkrimi i pronës: 

MBRAPA SHKOLLES SË MESME TË GJUHEVE TË HUAJA

Prona ndodhet shumë pranë gjelbërimit, ajrit të pastër dhe qetësisë së Parkut Kombëtar të Tiranës. Një nga zonat më të preferuara të kryeqytetit e cila ofron jetesë elitare. Vendodhje unike afër institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare dhe këndeve të lojrave për fëmijë etj.

Zona ofron supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, shërbime dhe rruge të dedikuara për këmbësore dhe bicikleta, etj.

Apartamenti 3+1 në shitje ndodhet në një pallat 10 katësh, cilesor i cili ofron mirëmbajtje, jetesë në komunitet, ashensor cilesor etj.

Apartament në shitje 3+1 me sipërfaqe neto 119 m2 (129 m2 bruto) pozicionohet në katin e 4-të me orientimin jug-perendim dhe me pamje të bukur të zonës. Organizohet nga ambienti i ndenjes + ambient gatimi + ngrënie, 3 dhoma gjumi, korridor, 2 tualete dhe 2 ballkone.

Me çertifikatë pronësie.

Shitet dhe garazh i mbyllur ne katin -1 me siperfaqe 27 m2 me cmimin 30000 euro.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
190 000€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
3+1
SIPËRFAQJE NETO: 
119m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
129m 2
BALLKON: 
2
BANJO TOTAL: 
2
DHOMA: 
3
ORIENTIMI: 
Jug
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
KONDICIONIMI: 
AC
KATI: 
4
KATET E PRONES: 
10
PARKING: 
1
PRONA: 
E re
HIPOTEKË: 
Po
VITI I NDËRTIMIT: 
2002
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.