RRUGA E ELBASANIT PRANË FAKULTETIT EKONOMIK
150 000€
< >
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E ELBASANIT PRANË FAKULTETIT EKONOMIK TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E ELBASANIT PRANË FAKULTETIT EKONOMIK TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E ELBASANIT PRANË FAKULTETIT EKONOMIK TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E ELBASANIT PRANË FAKULTETIT EKONOMIK TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E ELBASANIT PRANË FAKULTETIT EKONOMIK TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E ELBASANIT PRANË FAKULTETIT EKONOMIK TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E ELBASANIT PRANË FAKULTETIT EKONOMIK TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E ELBASANIT PRANË FAKULTETIT EKONOMIK TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E ELBASANIT PRANË FAKULTETIT EKONOMIK TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E ELBASANIT PRANË FAKULTETIT EKONOMIK Tirane
<
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E ELBASANIT PRANË FAKULTETIT EKONOMIK TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E ELBASANIT PRANË FAKULTETIT EKONOMIK TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E ELBASANIT PRANË FAKULTETIT EKONOMIK TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E ELBASANIT PRANË FAKULTETIT EKONOMIK TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E ELBASANIT PRANË FAKULTETIT EKONOMIK TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E ELBASANIT PRANË FAKULTETIT EKONOMIK TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E ELBASANIT PRANË FAKULTETIT EKONOMIK TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E ELBASANIT PRANË FAKULTETIT EKONOMIK TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E ELBASANIT PRANË FAKULTETIT EKONOMIK TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA E ELBASANIT PRANË FAKULTETIT EKONOMIK Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Super Apartament 2+1 në shitje ndodhet pranë rrugës së Elbasanit, në një nga zonat më të preferuara të Tiranës. Pozicionohet pranë gjelbërimit dhe ajrit të pastër që ofron afërsia me parkun kombëtar. Pallati ndodhet pranë institucioneve arsimore, qendrave tregtare dhe këndeve të lojrave për fëmijë.

Zona ofron qetësi, lehtësi lidhjeje me zona të tjera, vetëm 200 m nga rruga Elbasanit, fare pranë fakultetit Ekonomik dhe jo shumë larg nga qendra e Tiranës.

Apartamenti në shitje 2+1 është i mirëorganizuar me një strukturë të rregullt dhe hapsira të konsiderueshme për një jetë komode. Është i pajisur me rifinitura cilësore, termoizolim grafiato dhe i shtruar me parket cilësor. I mobiluar me mobilje cilësore, guzhinë bashkohore, ndricim shumë cilësor dhe me dritare dopio xham.  Në këtë ndërtesë do të gjeni shkallët me ndricim, 4 hyrje në kat dhe një ashensor cilësor me cip i cili mban gjer në 6 persona. Ndërtesa nuk ka patur asnjë dëmtim nga termetet.

Apartamenti në shitje 2+1 me sipërfaqe neto 103.13 m2 (113.64 m2 bruto) pozicionohet në katin e 8, me orientimin lindje – veri dhe me pamje shumë të mirë. Struktura e tij është e rregullt dhe organizohet me sallonin e ndenjës dhe gatimit bashkë, 2 dhomat e gjumit, 2 tualete njëri prej të cilit është me dritare dhe një ballkon i cili ka askes me të 3 dhomat. Apartamenti shitet bashkë me mobilimin.

Me certifikatë pronësie

Për më shumë detaje rreth pronës na kontakoni.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJE NETO: 
103m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
114m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
8
KATET E PRONES: 
10
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Veri
Lindje
ASHENSOR: 
Po
HIPOTEKË: 
Po
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.