RRUGA “ELBASANIT” 300 M NGA PARKU KOMBËTAR
223 582€
< >
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “ELBASANIT” 300 M NGA PARKU KOMBËTAR TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “ELBASANIT” 300 M NGA PARKU KOMBËTAR TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “ELBASANIT” 300 M NGA PARKU KOMBËTAR TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “ELBASANIT” 300 M NGA PARKU KOMBËTAR TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “ELBASANIT” 300 M NGA PARKU KOMBËTAR TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “ELBASANIT” 300 M NGA PARKU KOMBËTAR TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “ELBASANIT” 300 M NGA PARKU KOMBËTAR Tirane
<
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “ELBASANIT” 300 M NGA PARKU KOMBËTAR TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “ELBASANIT” 300 M NGA PARKU KOMBËTAR TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “ELBASANIT” 300 M NGA PARKU KOMBËTAR TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “ELBASANIT” 300 M NGA PARKU KOMBËTAR TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “ELBASANIT” 300 M NGA PARKU KOMBËTAR TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “ELBASANIT” 300 M NGA PARKU KOMBËTAR TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “ELBASANIT” 300 M NGA PARKU KOMBËTAR Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Apartamenti në shitje ka një vendodhje shumë të mirë, në rrugën e Elbasanit afër Ambasadës Amerikane, nje ndër zonat elitare më të preferuara nga vendasit edhe nga të huajt. Ka pranë një sërë fakultetesh, institucione arsimore si dhe një rrjet të rregullt tregtar e shoqëror dhe këndeve të lojrave për fëmijë. Pozicionohet pranë gjelbërimit dhe ajrit të pastër që ofron afërsia me parkun kombëtar. Zona ofron qetësi, lehtësi lidhjeje me zona te tjera dhe jo shumë larg nga qendra e Tiranës.

Apartamenti në shitje 2+1 është i mirëorganizuar dhe me hapsira të konsiderueshme për një jetë komode. Ka punime cilësore, ngrohje-ftohje qendrore me chiller, i shtruar me parket, dritaret të pajisura me grila dhe i mobiluar me mobilje cilësore. Orientimi i apartamentit është lindje-jug-perëndim gjë të cilen e bën të ndricuar gjatë gjithë kohës, dhe me një pamje shumë të mirë të zonës përreth.

Apartamenti 2+1 në shitje me sipërfaqe neto 86.93 m2 (99.97 m2 bruto) + verandë 35.41 m2, pozicionohet në katin e 4. Struktura e tij është e rregullt dhe organizohet me sallonin e ndenjës dhe gatim+ngrënie bashkë, dy dhomat e gjumit, një tualet dhe verandën e madhe e cila lidhet me të tre ambientet. Apartamenti shitet bashkë me mobilimin.

Me çertifikatë pronësie

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJE NETO: 
87m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
100m 2
VERANDË: 
35.41m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
1
KATI: 
4
KATET E PRONES: 
9
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Jug
Lindje
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
HIPOTEKË: 
Po
VITI I NDËRTIMIT: 
2019
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.