RRUGA "ELBASANIT", PARK GATE
247 000€
< >
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA
<
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA
>
Përshkrimi i pronës: 

Prona ndodhet shumë pranë gjelbërimit, ajrit të pastër dhe qetësisë së Parkut Kombëtar të Tiranës. Një nga zonat më të preferuara të Tiranës e cila ofron jetesë elitare. Vendodhje unike afër institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare dhe këndeve të lojrave për fëmijë etj.

Vendodhja e apartamentit ofron zona të dedikuara për këmbësor, biçikleta, ka supermarkete, shkolla, kopshte, çerdhe, bar/kafe, restorante sherbime të ndryshme etj.

Apartamenti 2+1 në shitje ndodhet në një pallat të ri 12 katësh, me cilësi të lartë ndërtimi i cili do të ofrojë siguri 24 orë, mirëmbajtje elitare, shërbime edhe parkim. Është komplet i mobiluar me mobilim cilësor, me gipse, i shtruar me parket dhe i pajisur me sistem kodicionimi ngrohje-ftohje.

Apartament në shitje 2+1 me sipërfaqe neto 95.32 m2 (112.45 m2 bruto) pozicionohet në katin e 12 me orientimin veri-lindje dhe me pamje shumë të bukur të zonës. Organizohet nga ambienti i ndenjës + ambient gatimi/ngrënie bashkë, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon. Në çmim përfshihet dhe mobilimi. 

Çmimi apartamentit 247.000 Euro + 1 parkim në katin -2 me çmimin 27.000 Euro.

Me çertifikatë pronësie.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJE NETO: 
95m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
112m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
12
KATET E PRONES: 
12
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Veri
Lindje
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
PARKING POSHTË GODINE: 
1
HIPOTEKË: 
Po
VITI I NDËRTIMIT: 
2019
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.