RRUGA "ELBASANIT", TE PARK GATE
358 000€
< >
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA
<
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA
>
Përshkrimi i pronës: 

Prona ndodhet shumë pranë gjelbërimit, ajrit të pastër dhe qetësisë së Parkut Kombëtar të Tiranës. Një nga zonat më të preferuara të Tiranës e cila ofron jetesë elitare. Vendodhje unike afër institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare dhe këndeve të lojrave për fëmijë etj.

Vendodhja e apartamentit ofron zona të dedikuara për këmbësor, biçikleta, ka supermarkete, shkolla, kopshte, çerdhe, bar/kafe, restorante sherbime të ndryshme etj.

Apartamenti 3+1 në shitje ndodhet në një pallat të ri 13 katësh, me cilësi të lartë ndërtimi i cili do të ofrojë siguri 24 orë, mirëmbajtje elitare, shërbime edhe parkim. Rifinitura shume te mira me gipse, i shtruar me parket dhe i pajisur me sistem kodicionimi për ngrohje-ftohje.

Apartament në shitje 3+1 me sipërfaqe neto 135.85 m2 (160 m2 bruto) pozicionohet në katin e 11 me orientimin jug-lindje dhe me pamje shumë të bukur nga gjelberimi i Parkut Kombetar. Organizohet nga ambienti i ndenjës, ambient gatimi dhe ngrënies te vecuar me dritare, tre dhoma gjumi, dy tualete njeri prej te cileve me dritare dhe dy ballkone.

Me çertifikatë pronësie.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
3+1
SIPËRFAQJE NETO: 
136m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
160m 2
DHOMA: 
3
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
11
KATET E PRONES: 
13
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Jug
Lindje
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
HIPOTEKË: 
Po
VITI I NDËRTIMIT: 
2019
BALLKON: 
2
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.