RRUGA 'FROSINA PLAKU'
75 000€
< >
Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA 'FROSINA PLAKU' TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA 'FROSINA PLAKU' TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA 'FROSINA PLAKU' TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA 'FROSINA PLAKU' TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA 'FROSINA PLAKU' TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA 'FROSINA PLAKU' TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA 'FROSINA PLAKU' Tirane
<
Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA 'FROSINA PLAKU' TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA 'FROSINA PLAKU' TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA 'FROSINA PLAKU' TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA 'FROSINA PLAKU' TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA 'FROSINA PLAKU' TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA 'FROSINA PLAKU' TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA 'FROSINA PLAKU' Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

RRUGA 'FROSINA PLAKU'

Apartamenti ka nje vendodhje shume te mire prane 21 Dhjetori, vetem 1.2 KM nga qendra e Tiranes, afer institucioneve arsimore, shoqerore, tregtare, kendeve te lodrave per femije etj.

Apartamenti ndodhet ne nje ndertese te re shume cilesore, te quajtur 'Eagle in Flight' projektuar nga arkitekti shume i njohur Libeskind, ne nje kompleks modern shume te qete i cili ofron nje jetese komode.

Apartament ne shitje 1+1, me siperfaqe 81 m2,  kati i nente, orientim nga jugu,i ri, i pamobiluar, ajer i kondicionuar. Eshte i perbere nga nje dhome ndenjie dhe kuzhine, dhome gjumi dhe banjo. Ka pamje shume te bukur dhe ka lartesi te madhe bredna tij. Dritare dopio xham dhe grila. 

Me certifikate pronesie

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
1+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
81m 2
DHOMA: 
1
BANJO TOTAL: 
1
KATI: 
9
MOBILUAR: 
Jo
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Jug
ASHENSOR: 
Po
HIPOTEKË: 
Po
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.