RRUGA “FROSINA PLAKU”, KOMPLEKSI “MAGNET”
74 000€
< >
Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “FROSINA PLAKU”, KOMPLEKSI “MAGNET” TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “FROSINA PLAKU”, KOMPLEKSI “MAGNET” TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “FROSINA PLAKU”, KOMPLEKSI “MAGNET” TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “FROSINA PLAKU”, KOMPLEKSI “MAGNET” TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “FROSINA PLAKU”, KOMPLEKSI “MAGNET” TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “FROSINA PLAKU”, KOMPLEKSI “MAGNET” TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “FROSINA PLAKU”, KOMPLEKSI “MAGNET” TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “FROSINA PLAKU”, KOMPLEKSI “MAGNET” TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “FROSINA PLAKU”, KOMPLEKSI “MAGNET” TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “FROSINA PLAKU”, KOMPLEKSI “MAGNET” TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “FROSINA PLAKU”, KOMPLEKSI “MAGNET” Tirane
<
Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “FROSINA PLAKU”, KOMPLEKSI “MAGNET” TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “FROSINA PLAKU”, KOMPLEKSI “MAGNET” TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “FROSINA PLAKU”, KOMPLEKSI “MAGNET” TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “FROSINA PLAKU”, KOMPLEKSI “MAGNET” TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “FROSINA PLAKU”, KOMPLEKSI “MAGNET” TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “FROSINA PLAKU”, KOMPLEKSI “MAGNET” TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “FROSINA PLAKU”, KOMPLEKSI “MAGNET” TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “FROSINA PLAKU”, KOMPLEKSI “MAGNET” TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “FROSINA PLAKU”, KOMPLEKSI “MAGNET” TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “FROSINA PLAKU”, KOMPLEKSI “MAGNET” TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “FROSINA PLAKU”, KOMPLEKSI “MAGNET” Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Apartamenti ka një vendodhje shumë të mire prane 21 Dhjetori, vetem 1.2 KM nga qendra e Tiranes, afer institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare, kendeve të lodrave për fëmije etj.

Apartamenti ndodhet në një ndërtesë të re shumë cilësore, pjesë e nje kompleksi shume cilesor, sipas te gjitha standarteve, modern e shume te qetë i cili ofron një jetesë komode, gjelbërim me bimësi te ndryshme, ambiente rekreative për femijet, parkim, fusha sporti si dhe të gjitha shërbimet e nevojshme brenda tij.

Apartament në shitje 1+1, me siperfaqe 59.5 m2 neto (64.4 m2 bruto) kati i tretë, orientim nga lindja, i ri, i mobiluar, ka vetëm ambientin e gatimit. Është i përbërë nga një dhomë ndenje dhe kuzhine, dhomë gjumi, ballkon dhe banjo. Dritaret dopio xham dhe grila. Apartamenti është i mirëorganizuar, ka një pamje shumë të mirë dhe është i pajisur me rifinitura cilesore. Shitet i mobiluar.

Mundësi blerje parkimi me cmimin 20.000 Euro

Me certifikate të rregullt pronësie.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
1+1
SIPËRFAQJE NETO: 
60m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
64m 2
DHOMA: 
1
BANJO TOTAL: 
1
KATI: 
3
MOBILUAR: 
Pjesërisht
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Lindje
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
HIPOTEKË: 
Po
VITI I NDËRTIMIT: 
2015
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.