RRUGA “IBRAHIM RUGOVA”, NË QENDER TË ISH BLLOKUT
350 000€
< >
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “IBRAHIM RUGOVA”, NË QENDER TË ISH BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “IBRAHIM RUGOVA”, NË QENDER TË ISH BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “IBRAHIM RUGOVA”, NË QENDER TË ISH BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “IBRAHIM RUGOVA”, NË QENDER TË ISH BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “IBRAHIM RUGOVA”, NË QENDER TË ISH BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “IBRAHIM RUGOVA”, NË QENDER TË ISH BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “IBRAHIM RUGOVA”, NË QENDER TË ISH BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “IBRAHIM RUGOVA”, NË QENDER TË ISH BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “IBRAHIM RUGOVA”, NË QENDER TË ISH BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “IBRAHIM RUGOVA”, NË QENDER TË ISH BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “IBRAHIM RUGOVA”, NË QENDER TË ISH BLLOKUT Tirane
<
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “IBRAHIM RUGOVA”, NË QENDER TË ISH BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “IBRAHIM RUGOVA”, NË QENDER TË ISH BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “IBRAHIM RUGOVA”, NË QENDER TË ISH BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “IBRAHIM RUGOVA”, NË QENDER TË ISH BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “IBRAHIM RUGOVA”, NË QENDER TË ISH BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “IBRAHIM RUGOVA”, NË QENDER TË ISH BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “IBRAHIM RUGOVA”, NË QENDER TË ISH BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “IBRAHIM RUGOVA”, NË QENDER TË ISH BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “IBRAHIM RUGOVA”, NË QENDER TË ISH BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “IBRAHIM RUGOVA”, NË QENDER TË ISH BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “IBRAHIM RUGOVA”, NË QENDER TË ISH BLLOKUT Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Apartamenti 2+1 në shitje ndodhet në një nga zonat më të preferuara për të jetuar, i cili ka një vendodhje shumë të mirë në qendër të ish-Bllokut. Vetëm 5 minuta nga Kryeministria, nga qendra e Tiranës dhe afër disa institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare si dhe këndeve të lojrave për fëmijë.

Zona ofron lehtësi të dedikuara për këmbësore dhe bicikleta, supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, shërbime të ndryshme etj.

Prona gjendet në katin e 5-të i fundit, të një pallati të ri cilësor dhe me një administrim shumë të mirë. Apartamenti është mjaft i organizuar dhe me ambiente e hapësira të bollshme. Rifiniturat e përdorura jane shume cilesore, ambientet jane të shtruara me parket druri. Ka orientimin veri dhe me pamje të bukur. 

Apartamenti ne shitje 2+1 me siperfaqe neto 132.5 m2 (146 m2 bruto), është i organizuar nga ambienti i ndenjës + ambient gatim+ngrënie, 1 dhome gjumi, biblioteke (e cila ka qene dhome gjumi dhe mund te kthehet serisht), nje tualet dhe ballkon. 

Apartamenti shitet bosh.

Apartamenti ka dhe parkim me cmim 50.000Euro

Me çertifikatë pronësie.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJE NETO: 
133m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
146m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
1
KATI: 
5
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Veri
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
PARKING POSHTË GODINE: 
1
HIPOTEKË: 
Po
VITI I NDËRTIMIT: 
2000
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.