RRUGA “IBRAHIM RUGOVA”, PRANE PARKUT TË LIQENIT
530 000€
< >
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “IBRAHIM RUGOVA”, PRANE PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “IBRAHIM RUGOVA”, PRANE PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “IBRAHIM RUGOVA”, PRANE PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “IBRAHIM RUGOVA”, PRANE PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “IBRAHIM RUGOVA”, PRANE PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “IBRAHIM RUGOVA”, PRANE PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “IBRAHIM RUGOVA”, PRANE PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “IBRAHIM RUGOVA”, PRANE PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “IBRAHIM RUGOVA”, PRANE PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “IBRAHIM RUGOVA”, PRANE PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “IBRAHIM RUGOVA”, PRANE PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “IBRAHIM RUGOVA”, PRANE PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “IBRAHIM RUGOVA”, PRANE PARKUT TË LIQENIT Tirane
<
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “IBRAHIM RUGOVA”, PRANE PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “IBRAHIM RUGOVA”, PRANE PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “IBRAHIM RUGOVA”, PRANE PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “IBRAHIM RUGOVA”, PRANE PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “IBRAHIM RUGOVA”, PRANE PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “IBRAHIM RUGOVA”, PRANE PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “IBRAHIM RUGOVA”, PRANE PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “IBRAHIM RUGOVA”, PRANE PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “IBRAHIM RUGOVA”, PRANE PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “IBRAHIM RUGOVA”, PRANE PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “IBRAHIM RUGOVA”, PRANE PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “IBRAHIM RUGOVA”, PRANE PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “IBRAHIM RUGOVA”, PRANE PARKUT TË LIQENIT Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Apartament luksoz 3+1+parkim në shitje, me një vendodhje strategjike afër Ish-Bllokut, pranë ajrit të pastër dhe qetësisë së Parkut te Liqenit, 5 minuta nga Kryeministria dhe afër disa institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare dhe këndeve të lojrave për fëmijë. Një nga zonat më të preferuara të Tiranës e cila ofron jetesë elitare.

Vendodhja e apartamentit ofron zona të dedikuara për këmbësor, biçikleta, supermarket, shkolla, kopshte, çerdhe, bar/kafe, restorante, sherbime të ndryshme etj.

Prona ndodhet në një pallat 10 katesh i cili ka 2 ashensor dhe me një administrim shumë të mirë. Apartamenti është mjaft i organizuar me ndriçim natyral gjatë gjithë kohës për arsye të orientimit shumë të mirë jug-perëndim. Ka një cilësi shumë të lartë ndërtimi, totalisht i rinovuar, pajisur me pajisje moderne, tualet me kabin dushi të re, grup dhe salishente italiane “Gessi”, mikser “Grohe”, WC, Bide dhe lavaman “Willeroy & Boch”. Është i shtruar i gjithi me parket laminat të cilësisë së lartë. Apartamenti është i pamobiluar, ka vetëm kuzhinën moderne italiane te markes “LUBE”, dhe sistem ngrohje-ftohje me chiller dhe fan coil të markes “DAIKIN”.

Apartamenti në shitje 3+1 me sipërfaqe neto 174 m2 (sipërfaqe bruto 196 m2) pozicionohet në katin e 8-të. Organizohet nga një sallon i madh, ndenje + ngrënie bashkë, ambient gatimi i veçante, 3 dhoma gjumi, të treja me ballkon, 2 tualete, njera prej të cilave me dritare dhe korridor. Poshtë godinës ndodhet dhe një parkim i mbyllur me qepen.

Në çmim përfshihet dhe parkimi i mbyllur në katin -1

Me çertifikatë pronësie.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
3+1
SIPËRFAQJE NETO: 
174m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
196m 2
DHOMA: 
3
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
8
KATET E PRONES: 
10
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
ORIENTIMI: 
Jug
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
PARKING POSHTË GODINE: 
1
HIPOTEKË: 
Po
VITI I NDËRTIMIT: 
2010
BALLKON: 
3
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.