RRUGA "IBRAHIM RUGOVA", TE ISH-BLLOKU
270 000€
< >
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA
<
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA
>
Përshkrimi i pronës: 

Apartamenti ne shitje ndodhet ne zonen me te mire e me te frekuentuar te Tiranes, te ish-Blloku. Pervec kesaj, ndodhet fare prane Qendres dhe Parkut te madh te Tiranes.

Ketu gjendet nje rrjet i mireorganizuar shoqeror, tregtar e arsimor dhe ka akses nga te gjitha anet.

Apartamenti ne shitje eshte mjaft i mire organizuar, me rifinitura mesatare dhe me pamje shume te bukur, i orientuar ne lindje, duke pare gjithe malin e Dajtit dhe zonen perreth.

Apartament ne shitje 3+1 me siperfaqe  neto 161 m2 (175 m2 bruto). Ndodhet ne katin e 5 dhe perbehet nga soxhiorno e gatim-ngrenie, tre dhoma gjumi, dy banjo dhe nje ballkon i madh qe lidhet me soxhiornon dhe tre dhomat e gjumit. Me certifikate pronesie 

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
3+1
SIPËRFAQJE NETO: 
161m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
175m 2
DHOMA: 
3
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
5
KATET E PRONES: 
11
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Lindje
ASHENSOR: 
Po
HIPOTEKË: 
Po
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.