RRUGA “ISMAIL QEMALI”, BLLOK
ÇMIMI: 
460 000€
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “ISMAIL QEMALI”, BLLOK Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “ISMAIL QEMALI”, BLLOK Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “ISMAIL QEMALI”, BLLOK Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “ISMAIL QEMALI”, BLLOK Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “ISMAIL QEMALI”, BLLOK Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “ISMAIL QEMALI”, BLLOK Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “ISMAIL QEMALI”, BLLOK Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “ISMAIL QEMALI”, BLLOK Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “ISMAIL QEMALI”, BLLOK Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “ISMAIL QEMALI”, BLLOK Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “ISMAIL QEMALI”, BLLOK Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “ISMAIL QEMALI”, BLLOK Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “ISMAIL QEMALI”, BLLOK Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “ISMAIL QEMALI”, BLLOK Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “ISMAIL QEMALI”, BLLOK Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “ISMAIL QEMALI”, BLLOK Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “ISMAIL QEMALI”, BLLOK Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “ISMAIL QEMALI”, BLLOK Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “ISMAIL QEMALI”, BLLOK Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “ISMAIL QEMALI”, BLLOK Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “ISMAIL QEMALI”, BLLOK Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “ISMAIL QEMALI”, BLLOK Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “ISMAIL QEMALI”, BLLOK Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “ISMAIL QEMALI”, BLLOK Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “ISMAIL QEMALI”, BLLOK Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “ISMAIL QEMALI”, BLLOK Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “ISMAIL QEMALI”, BLLOK Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “ISMAIL QEMALI”, BLLOK Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “ISMAIL QEMALI”, BLLOK Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “ISMAIL QEMALI”, BLLOK Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “ISMAIL QEMALI”, BLLOK Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “ISMAIL QEMALI”, BLLOK Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “ISMAIL QEMALI”, BLLOK Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “ISMAIL QEMALI”, BLLOK Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “ISMAIL QEMALI”, BLLOK Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “ISMAIL QEMALI”, BLLOK Tirane
Përshkrimi i pronës: 

Apartament dubleks 3+1 në shitje, i cili ndodhet në një nga zonat më të mira të kryeqytetit, sic është Blloku. Afër si me qendrën e Tiranes ashtu dhe me Parkun e Madh të Liqenit Artificial, fare pranë stadiumit “Selman Stermasi”, Unaza e vogel etj. Vetëm 5 minuta nga Kryeministria, dhe afër disa institucioneve shtetërore, arsimore, shoqërore, tregtare si dhe këndeve të lojrave për fëmijë. Zona është mjaft tërheqëse dhe një nga më të preferuarat për të jetuar.

Zona ofron sherbime të ndryshme si supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, ristorante, qendra mjeksore etj.

Prona ndodhet në një godinë te vogel private 5 katshe, me punime shumë të mira, fasade të ribërë në 2021 dhe me një komunitet të vogël prej 5 familjesh. Në godine pritet te vendoset dhe ashensori për të cilin është miratuar leja nga bashkia.

Dubleksi është mjaft i organizuar dhe me hapësira të bollshme. Ofron rifinitura shumë të mira, pasi cdo gjë është rikonstrukturuar së fundmi 2022. Ka sistem kondicionimi tavanor VRF, parket druri cilësor, oxhak funksional me dru, dritaret plastike me grila, hidrosanitaret nga më të mirat, mobilimi i gjithi i ri shumë cilësor, bashkëkohor etj.

Apartament dubleks në shitje 3+1 me sipërfaqe totale 289 m2 ne te cilat perfshihen (184 m2 neto + 65 m2 verande + 20 m2 llozhe + 20 m2 e perbashket). Ndodhet në katin 4+5 nga toka, me orientimin jug-perëndim-lindje dhe me pamje të bukur të zones. Në katin e pare ndodhet salloni në të cilin ndodhet dhe oxhaku + ambient ngrënie, kuzhine e vecuar me dritare, dhomë gjumi + garderobë + ballkon me pamje nga perëndimi, tualet dite me dritare, dhomë gjumi + garderobë + tualet me dritare dhe bodrumi. Në katin e dytë ndodhet një dhomë gjumi e madhe + tualet me dritare, llozha e mbuluar që mund të përshtatet në dhomë ose ambient ndenje, ballkoni dhe veranda e madhe. Shitet me gjithë mobilimin cilësor.

Me çertifikatë pronësie

Mundësi parkimi te sheshi përballë godines.

Video: 
Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
460 000€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
3+1
SIPËRFAQJE NETO: 
184m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
289m 2
VERANDË: 
65m 2
BALLKON: 
2
BANJO TOTAL: 
3
DHOMA: 
3
ORIENTIMI: 
Jug
Lindje
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Po
KONDICIONIMI: 
AC
Oxhak
KATI: 
4
KATET E PRONES: 
5
PRONA: 
Ekzistuese e rikonstruktuar
HIPOTEKË: 
Po
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.