RRUGA "KOMUNA E PARISIT"
125 000€
< >
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA
<
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA
>
Përshkrimi i pronës: 

Apartamenti ne shitje ka nje vendodhje mjaft te mire, e cila eshte ndertuar komplet e re me studim te mirefillte urbanistik. Aty gjendet nje rrjet i gjere shoqerore, arsimore e tregtare.

Kohet e fundit trafiku eshte permiresuar mjaft me hapjen e rrugeve te reja.

Apartament ne shitje 2+1, me sip. 110 m2 neto (120 m2 bruto), me dy dhoma gjumi, gatim-ngrenie-ndenje, banjo dhe dy ballkone, i mireorganizuar. Ndodhet ne katin e 7 teknik, me orientim dhomat nga veri-lindja dhe soxhiorno nga jugu. Me dokumenta te rregullta pronesie

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJE NETO: 
110m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
120m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
1
KATI: 
7
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Jug
Veri
Lindje
ASHENSOR: 
Po
HIPOTEKË: 
Po
BALLKON: 
2
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.