RRUGA “MIHAL DURI”, MBRAPA MINISTRISE SË ARSIMIT
ÇMIMI: 
192 000€
< >
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “MIHAL DURI”, MBRAPA MINISTRISE SË ARSIMIT Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “MIHAL DURI”, MBRAPA MINISTRISE SË ARSIMIT
<
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “MIHAL DURI”, MBRAPA MINISTRISE SË ARSIMIT Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “MIHAL DURI”, MBRAPA MINISTRISE SË ARSIMIT
>
Përshkrimi i pronës: 

Pallati i ri ku ndodhet apartamenti ka një vendodhje shumë të mirë fare pranë qendres dhe ndërmjet rrugës së “Durresit” dhe asaj te “Kavajes”. Vendodhja ofron cilësinë e të jetuarit, standartin e ri të banesës dhe komoditetin duke qënë afër institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare, këndeve të lojrave për fëmijë etj. Afersia me qendren e bën ndër zonat më të preferuara e të kërkuara të Tiranës.

Zona ofron supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, shërbime dhe rruge të dedikuara për këmbësore dhe bicikleta, etj.

Pallati ku ndodhet apartamenti 2+1 në shitje ka 8 kate, 1 kat dyqane plus sherbime, 2 kate parkim dhe me 2 hyrje në kat. Objekti do të ofrojë cilësi të lartë ndërtimi, ashensor, fasadë të ventiluar me pllake, termoizolim, mirëmbajtje, shërbime etj.

Apartament në shitje 2+1 me sipërfaqe neto 94.16 m2 (112.83 m2 sipërfaqe totale ndërtimi) pozicionohet në katin 3-te teknik me orientimin veri-perendim. Organizohet me ambientin e ndenjes + guzhinë + ngrënie, 2 dhoma gjumi, 2 tualete me ajrim dhe një ballkon. Apartamenti është i mirëoganizuar dhe me rifinitura shume cilësore.

Objekti ofron dhe parkim në shitje me cmimin 25.000 Euro

Mbaron ne mars 2022

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
192 000€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJE NETO: 
94m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
113m 2
BALLKON: 
1
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
2
ORIENTIMI: 
Veri
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
KATI: 
3
KATET E PRONES: 
8
PARKING POSHTË GODINE: 
1
PRONA: 
E re
HIPOTEKË: 
Kontrate sipermarrje
VITI I NDËRTIMIT: 
2021
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.