RRUGA 'MUSTAFA MATOHITI', MBRAPA PIRAMIDES
310 000€
< >
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA PIRAMIDES TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA PIRAMIDES TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA PIRAMIDES TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA PIRAMIDES TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA PIRAMIDES TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA PIRAMIDES TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA PIRAMIDES TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA PIRAMIDES TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA PIRAMIDES TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA PIRAMIDES TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA PIRAMIDES TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA PIRAMIDES TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA PIRAMIDES TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA PIRAMIDES Tirane
<
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA PIRAMIDES TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA PIRAMIDES TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA PIRAMIDES TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA PIRAMIDES TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA PIRAMIDES TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA PIRAMIDES TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA PIRAMIDES TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA PIRAMIDES TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA PIRAMIDES TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA PIRAMIDES TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA PIRAMIDES TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA PIRAMIDES TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA PIRAMIDES TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA PIRAMIDES Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Apartamenti ka nje vendodhje strategjike, 5 minuta nga Kryeministria, ish-blloku, stadium “Air Albania” dhe afer institucioneve arsimore, shoqerore, tregtare dhe kendeve te lodrave per femije, ne nje nga zonat me te preferuara per te jetuar te Tiranes.  Nderkohe eshte ne nje zone te qetë, e sistemuar me vila 2-3 kateshe, me disa pallate shumëkatësh si dhe mjaft rezidenca ambasadash. Zona ofron zona te dedikuara per kembesore dhe bicikleta, supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, hoteleri, shërbime etj. Apartamenti ndodhet shume prane qendrës dhe parkut te madh te Tiranës.

Apartament ne shitje 3+1  me siperfaqe neto 137 m2 (150 m2 bruto), ne katin e trete. Eshte i perbere nga tre dhoma gjumi, dhome ndenjie e madhe dhe kuzhine, dy banjo me ngrohje dhe ballkon. Ajer i kondicionuar per ngrohje dhe ftohje ne cdo dhome, shtruar me parket, dritaret me dopio xham dhe grila.

Apartamenti ka dhe garazh me cmim 45.000 Euro.  

Cmimi apartament + garazh 355.000 Euro. Me certifikate pronesie

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
3+1
SIPËRFAQJE NETO: 
137m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
150m 2
DHOMA: 
3
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
3
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
PARKING POSHTË GODINE: 
1
HIPOTEKË: 
Po
VITI I NDËRTIMIT: 
2005
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.