RRUGA “MUSTAFA MATOHITI”, MBRAPA PIRAMIDES
370 000€
< >
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “MUSTAFA MATOHITI”, MBRAPA PIRAMIDES TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “MUSTAFA MATOHITI”, MBRAPA PIRAMIDES TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “MUSTAFA MATOHITI”, MBRAPA PIRAMIDES TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “MUSTAFA MATOHITI”, MBRAPA PIRAMIDES TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “MUSTAFA MATOHITI”, MBRAPA PIRAMIDES TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “MUSTAFA MATOHITI”, MBRAPA PIRAMIDES TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “MUSTAFA MATOHITI”, MBRAPA PIRAMIDES TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “MUSTAFA MATOHITI”, MBRAPA PIRAMIDES TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “MUSTAFA MATOHITI”, MBRAPA PIRAMIDES TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “MUSTAFA MATOHITI”, MBRAPA PIRAMIDES TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “MUSTAFA MATOHITI”, MBRAPA PIRAMIDES Tirane
<
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “MUSTAFA MATOHITI”, MBRAPA PIRAMIDES TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “MUSTAFA MATOHITI”, MBRAPA PIRAMIDES TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “MUSTAFA MATOHITI”, MBRAPA PIRAMIDES TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “MUSTAFA MATOHITI”, MBRAPA PIRAMIDES TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “MUSTAFA MATOHITI”, MBRAPA PIRAMIDES TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “MUSTAFA MATOHITI”, MBRAPA PIRAMIDES TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “MUSTAFA MATOHITI”, MBRAPA PIRAMIDES TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “MUSTAFA MATOHITI”, MBRAPA PIRAMIDES TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “MUSTAFA MATOHITI”, MBRAPA PIRAMIDES TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “MUSTAFA MATOHITI”, MBRAPA PIRAMIDES TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “MUSTAFA MATOHITI”, MBRAPA PIRAMIDES Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Apartamenti ka një vendodhje strategjike shumë të mirë, 5 minuta nga Kryeministria, ish-blloku, stadiumi “Air Albania”, fare pranë rrugës “Papa Gjon Pali II” rrugës së “Elbasanit” qendrës dhe Parkut të Madh të Liqenit të kryeqytetit. Ndodhet afer disa institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare dhe këndeve të lojrave për femije, në një nga zonat më të preferuara të Tiranës.

Është një nga zonat më të qeta, e sistemuar me vila 2-3 kateshe, me disa pallate shumëkatëshe si dhe mjaft rezidenca ambasadash. Ofron zona të dedikuara për këmbësore dhe bicikleta, supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, hoteleri, shërbime të ndryshme etj.

Ndodhet në një pallat te ri 6 katësh, me ashensor, me 3 hyrje në kat, me administrim shumë të mirë dhe me komunitet të zgjedhur.

Apartamenti 2+1 në shitje është i blerë që në karabina dhe jane investuar në të punime shumë cilësore, pa humbje në sipërfaqen e ti i cili mund të përshtatet në strukturë 3+1. Ofron termoizolim të gjithë shtëpisë, kuzhinë italiane me banak kuarz, sistem ventilimi, sistem ndricimi shumë të mirë, spote me lazer, sistem kondicionimi qendror Daikin, tualetet villeroi me suprina me mermer porcelanoza, grila eletrike, dyer të larta, parket druri cilësor dhe gjithë shtëpia e veshur me gips lesh xhami 7 cm dhe letër muri në disa ambiente. Apartamenti ofron ndricim natyral për arsye të orientimit veri-lindje-jug dhe dritareve të mëdha.

Apartament në shitje 2+1, me siperfaqe 142.43 m2 neto (160 m2 bruto), ndodhet në katin e 3-të. Përbëhet nga një sallon i bollshëm, kuzhinë e vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 garderoba, 3 ballkone dhe 1 lavanderi.

Me këtë apartament shitet edhe 1 vend parkimi me cmimin 30.000 Euro

Me certifikatë pronësie.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJE NETO: 
142m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
160m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
3
KATET E PRONES: 
6
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
ORIENTIMI: 
Jug
Veri
Lindje
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
PARKING POSHTË GODINE: 
1
HIPOTEKË: 
Po
VITI I NDËRTIMIT: 
2016
BALLKON: 
3
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.