RRUGA “NAIM FRASHERI” PRANE AMBASADES GJERMANE
145 000€
< >
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “NAIM FRASHERI” PRANE AMBASADES GJERMANE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “NAIM FRASHERI” PRANE AMBASADES GJERMANE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “NAIM FRASHERI” PRANE AMBASADES GJERMANE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “NAIM FRASHERI” PRANE AMBASADES GJERMANE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “NAIM FRASHERI” PRANE AMBASADES GJERMANE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “NAIM FRASHERI” PRANE AMBASADES GJERMANE Tirane
<
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “NAIM FRASHERI” PRANE AMBASADES GJERMANE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “NAIM FRASHERI” PRANE AMBASADES GJERMANE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “NAIM FRASHERI” PRANE AMBASADES GJERMANE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “NAIM FRASHERI” PRANE AMBASADES GJERMANE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “NAIM FRASHERI” PRANE AMBASADES GJERMANE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “NAIM FRASHERI” PRANE AMBASADES GJERMANE Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Apartament në shitje 2+1 ndodhet në një zonë shume të qetë, afër disa institucioneve arsimore, shoqërore dhe tregtare. Shumë afer me një nga akset kryesore të Tiranës, rrugen e Kavajes, me një gamë të madhe dyqanesh, baresh supermarketesh etj. Dhe vetem 5 minuta larg nga qendra.

Apartamenti ndodhet në një pallat cilësor, me ashensor, me një administrim të mirë dhe në një zonë me shtresë shoqërore të qetë.

Apartamenti 2+1 në shitje me siperfaqe 108.2 m2 (120 m2 bruto) pozicionohet në katin 8-të, me orientimin lindje – perëndim, i mobiluar totalisht shumë mirë me stil bashkohor dhe me pajisje cilësore. Është i organizuar nga një dhomë ndenje dhe kuzhinë, dy dhoma gjumi, dy tualete, me depo dhe një ballkon. Apartamenti është i shtruar me parket, dhe me dritare te pajisura me grila.

Me dokumenta të rregullta pronësie

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJE NETO: 
108m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
120m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
8
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Lindje
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
HIPOTEKË: 
Po
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.