RRUGA “NDRE MJEDA”, PRANE ISH PARKUT
66 000€
< >
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “NDRE MJEDA” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “NDRE MJEDA” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “NDRE MJEDA” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “NDRE MJEDA” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “NDRE MJEDA” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “NDRE MJEDA” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “NDRE MJEDA” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “NDRE MJEDA” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “NDRE MJEDA” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “NDRE MJEDA” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “NDRE MJEDA” Tirane
<
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “NDRE MJEDA” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “NDRE MJEDA” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “NDRE MJEDA” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “NDRE MJEDA” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “NDRE MJEDA” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “NDRE MJEDA” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “NDRE MJEDA” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “NDRE MJEDA” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “NDRE MJEDA” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “NDRE MJEDA” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “NDRE MJEDA” Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Apartamenti ka një vendodhje shumë të mirë pranë 21 Dhjetorit, vetem 1.2 KM nga qendra e Tiranës, afer institucioneve arsimore, shoqerore, tregtare, këndeve të lodrave për fëmijë etj.

Apartamenti ndodhet në një godinë të mirëmbajtur parafabrikate, me shkallë të mëdha dhe me ndricim natyral.

Apartament në shitje 2+1, me siperfaqe neto 75 m2 kati i pestë, orientimi lindje-perëndim dhe me pamje shumë të mirë pa ndërtesa të larta përpara. Organizohet nga dhoma e ndenjës + guzhina, dy dhoma gjumi, 1 tualet me dritare dhe ballkonin i cili është i mbyllur me vetratë dhe lidhet me pjesën e guzhinës.

Me dokumenta të rregullta pronësie.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
75m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
1
KATI: 
5
PRONA: 
Ekzistuese
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Lindje
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
HIPOTEKË: 
Po
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.