RRUGA “PAPA GJON PALI” II, PRANE TVSH-se
520 000€
< >
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “PAPA GJON PALI” II, PRANE TVSH-se TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “PAPA GJON PALI” II, PRANE TVSH-se TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “PAPA GJON PALI” II, PRANE TVSH-se TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “PAPA GJON PALI” II, PRANE TVSH-se TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “PAPA GJON PALI” II, PRANE TVSH-se TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “PAPA GJON PALI” II, PRANE TVSH-se TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “PAPA GJON PALI” II, PRANE TVSH-se TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “PAPA GJON PALI” II, PRANE TVSH-se TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “PAPA GJON PALI” II, PRANE TVSH-se TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “PAPA GJON PALI” II, PRANE TVSH-se TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “PAPA GJON PALI” II, PRANE TVSH-se TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “PAPA GJON PALI” II, PRANE TVSH-se TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “PAPA GJON PALI” II, PRANE TVSH-se TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “PAPA GJON PALI” II, PRANE TVSH-se Tirane
<
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “PAPA GJON PALI” II, PRANE TVSH-se TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “PAPA GJON PALI” II, PRANE TVSH-se TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “PAPA GJON PALI” II, PRANE TVSH-se TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “PAPA GJON PALI” II, PRANE TVSH-se TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “PAPA GJON PALI” II, PRANE TVSH-se TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “PAPA GJON PALI” II, PRANE TVSH-se TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “PAPA GJON PALI” II, PRANE TVSH-se TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “PAPA GJON PALI” II, PRANE TVSH-se TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “PAPA GJON PALI” II, PRANE TVSH-se TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “PAPA GJON PALI” II, PRANE TVSH-se TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “PAPA GJON PALI” II, PRANE TVSH-se TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “PAPA GJON PALI” II, PRANE TVSH-se TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “PAPA GJON PALI” II, PRANE TVSH-se TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “PAPA GJON PALI” II, PRANE TVSH-se Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Apartamenti 3+1 + parkimi + depo ne shitje ka nje vendodhje strategjike, 5 minuta nga Kryeministria, ish-blloku, stadium “Air Albania” dhe afer institucioneve arsimore, shoqerore, tregtare dhe kendeve te lodrave per femije, ne nje nga zonat me te preferuara per te jetuar te Tiranes.  Nderkohe eshte ne nje zone te qetë, e sistemuar me vila 2-3 kateshe, me disa pallate shumëkatësh si dhe mjaft rezidenca ambasadash. Zona ofron zona te dedikuara per kembesore dhe bicikleta, supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, hoteleri, shërbime etj. Apartamenti ndodhet shume prane qendrës dhe parkut te madh te Tiranës.

Apartamenti 3+1 ne shitje i cili eshte mjaft i organizuar nga ana funksionale, ofron ndricim natyral per arsye te orientimit shume te mire jug-lindje,  cilesi te larte ndertimi, termoizolim, dritare shume cilesore, rifinitura te brendshme shume cilesore, pamje shume te mire, sistem alarmi + kamera, filter uji, siguri 24 ore, 2 ashensore, mirembajtje, parkim dhe depo te garantuar etj.

Apartament ne shitje 3+1 me siperfaqe neto 187.7 m2 (siperfaqe totale ndertimi 210 m2) ndodhet ne kati 9, me orientim lindje-jug, e perbere dhome ndenje teper te madhe, gatim-ngrenie, 3 dhoma gjumi, nje studio, 3 banjo, lavanderi dhe ballkon. Poshte godines ka nje parkim per makine me madhesi mesatare si dhe nje depo me siperfaqe 80 m2.

Cmimi i apartamentit 520,000 Euro kurse i parkimit + depo 80,000 Euro. Ne cmimi perfshihet dhe mobilimi teper cilesor. Me certifikate pronesie.  

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
3+1
SIPËRFAQJE NETO: 
188m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
210m 2
DHOMA: 
3
BANJO TOTAL: 
3
KATI: 
9
KATET E PRONES: 
11
MOBILUAR: 
Pjesërisht
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
ORIENTIMI: 
Jug
Lindje
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
PARKING POSHTË GODINE: 
1
HIPOTEKË: 
Po
VITI I NDËRTIMIT: 
2004
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.