RRUGA “PERLAT REXHEPI”, MBRAPA PRESIDENCES
ÇMIMI: 
275 000€
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “PERLAT REXHEPI”, MBRAPA PRESIDENCES Tirane
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “PERLAT REXHEPI”, MBRAPA PRESIDENCES Tirane
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “PERLAT REXHEPI”, MBRAPA PRESIDENCES Tirane
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “PERLAT REXHEPI”, MBRAPA PRESIDENCES Tirane
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “PERLAT REXHEPI”, MBRAPA PRESIDENCES Tirane
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “PERLAT REXHEPI”, MBRAPA PRESIDENCES Tirane
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “PERLAT REXHEPI”, MBRAPA PRESIDENCES Tirane
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “PERLAT REXHEPI”, MBRAPA PRESIDENCES Tirane
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “PERLAT REXHEPI”, MBRAPA PRESIDENCES Tirane
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “PERLAT REXHEPI”, MBRAPA PRESIDENCES Tirane
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “PERLAT REXHEPI”, MBRAPA PRESIDENCES Tirane
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “PERLAT REXHEPI”, MBRAPA PRESIDENCES Tirane
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “PERLAT REXHEPI”, MBRAPA PRESIDENCES Tirane
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “PERLAT REXHEPI”, MBRAPA PRESIDENCES Tirane Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “PERLAT REXHEPI”, MBRAPA PRESIDENCES Tirane Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “PERLAT REXHEPI”, MBRAPA PRESIDENCES Tirane Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “PERLAT REXHEPI”, MBRAPA PRESIDENCES Tirane Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “PERLAT REXHEPI”, MBRAPA PRESIDENCES Tirane Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “PERLAT REXHEPI”, MBRAPA PRESIDENCES Tirane Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “PERLAT REXHEPI”, MBRAPA PRESIDENCES Tirane Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “PERLAT REXHEPI”, MBRAPA PRESIDENCES Tirane Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “PERLAT REXHEPI”, MBRAPA PRESIDENCES Tirane Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “PERLAT REXHEPI”, MBRAPA PRESIDENCES Tirane Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “PERLAT REXHEPI”, MBRAPA PRESIDENCES Tirane Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “PERLAT REXHEPI”, MBRAPA PRESIDENCES Tirane Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “PERLAT REXHEPI”, MBRAPA PRESIDENCES Tirane
Përshkrimi i pronës: 

Shitet apartament 3+1, i cili ndodhet në një nga zonat më të preferuara të Tiranës, ngjitur me ish Bllokun, afër me Librin Universitar, Hotel “Xheko Imperial”,etj. Vendodhja e tij midis ish Bllokut e Parkut të Liqenit dhe afër me qendrën e Tiranës, e bën një nga zonat më elitare të kryeqytetit. Ka pranë disa institucione shtetërore, arsimore, shoqërore, tregtare si dhe kënde lojrash për fëmijë. Vendodhja është mjaft tërheqëse dhe me kërkesë të lartë banimi.

Zona ofron sherbime të ndryshme si supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, qendra mjeksore etj.

Prona ndodhet në një godinë 12 katshe me 2 ashensor, me komunitet familjar te qete, administrim shumë të mirë dhe me gjenerator nafte në raste emergjence. Apartamenti ka kubaturë të rregullt me hapësira të konsiderueshme, kondicionimi me Chiller me uje e markes Daikin etj.

Apartament në shitje 3+1 me sipërfaqe neto 120 m2 (136 m2 bruto) kati 10-të me orientimin veri-jug-lindje dhe me pamje të bukur të zones. Organizohet nga ambienti i ndenjës + kuzhinë + ngrënie, 3 dhoma gjumi, 2 tualete (njëra me dritare) dhe ballkoni i cili lidhet me sallonin dhe 2 prej dhomave te gjumit. Shitet me gjithë mobilimin.

Me çertifikatë pronësie.

Video: 
Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
275 000€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
3+1
SIPËRFAQJE NETO: 
120m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
136m 2
BALLKON: 
1
BANJO TOTAL: 
2
DHOMA: 
3
ORIENTIMI: 
Jug
Veri
Lindje
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Po
ASHENSOR: 
Po
KONDICIONIMI: 
AC
KATI: 
10
KATET E PRONES: 
12
PRONA: 
E re
HIPOTEKË: 
Po
VITI I NDËRTIMIT: 
2002
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.