RRUGA “QEMAL STAFA”, PRANË QENDRES
ÇMIMI: 
300 000€
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “QEMAL STAFA”, PRANË QENDRES Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “QEMAL STAFA”, PRANË QENDRES Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “QEMAL STAFA”, PRANË QENDRES Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “QEMAL STAFA”, PRANË QENDRES Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “QEMAL STAFA”, PRANË QENDRES Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “QEMAL STAFA”, PRANË QENDRES Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “QEMAL STAFA”, PRANË QENDRES Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “QEMAL STAFA”, PRANË QENDRES Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “QEMAL STAFA”, PRANË QENDRES Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “QEMAL STAFA”, PRANË QENDRES Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “QEMAL STAFA”, PRANË QENDRES Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “QEMAL STAFA”, PRANË QENDRES Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “QEMAL STAFA”, PRANË QENDRES Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “QEMAL STAFA”, PRANË QENDRES Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “QEMAL STAFA”, PRANË QENDRES Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “QEMAL STAFA”, PRANË QENDRES Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “QEMAL STAFA”, PRANË QENDRES Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “QEMAL STAFA”, PRANË QENDRES Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “QEMAL STAFA”, PRANË QENDRES Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “QEMAL STAFA”, PRANË QENDRES Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “QEMAL STAFA”, PRANË QENDRES Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “QEMAL STAFA”, PRANË QENDRES Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “QEMAL STAFA”, PRANË QENDRES Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “QEMAL STAFA”, PRANË QENDRES Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “QEMAL STAFA”, PRANË QENDRES Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “QEMAL STAFA”, PRANË QENDRES Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “QEMAL STAFA”, PRANË QENDRES Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “QEMAL STAFA”, PRANË QENDRES Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “QEMAL STAFA”, PRANË QENDRES Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “QEMAL STAFA”, PRANË QENDRES Tirane
Përshkrimi i pronës: 

Apartament 3+1 në shitje, vendodhja e të cilit është fare pranë qendrës, vetem 300 m nga Sheshi “Skenderbej”, shume afer “Pazarit të ri”, afer Prokurorise së Pergjithshme, Ambulances Qendrore, në një zone shume te mire. Ka akses shumë të lehtë për në qendër, në rrugen e “Barrikadave", në unazen e vogel dhe “Bulevardi Zogu I” etj. Zona në të cilen ndodhet prona, ka një rrjet të mirëfilltë shtetëror, shëndetësor, arsimor, shoqëror dhe tregtar. Një nga zonat më të njohura dhe të kërkuara të Tiranës për banim dhe për investim.

Zona ofron sherbime të ndryshme si supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante dhe rruge të dedikuara për këmbësore dhe bicikleta, etj.

Apartmenti ndodhet në një godinë cilesore 12 kateshe me ashensor, me administrim te mire. Ofron rifinitura shumë të mira, hapësira të konsiderueshme, kondicioner në cdo ambient, dritaret me grila etj.

Apartamenti në shitje 3+1 me sipërfaqe 143 m2 neto (163 m2 bruto), kati 7 me orientimin veri-lindje. Organizohet nga ambient ndenje + ngrënie, kuzhinë e vecuar me dritare, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 3 ballkone. Shitet i mobiluar.

Me certifikatë pronësie.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
300 000€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
3+1
SIPËRFAQJE NETO: 
143m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
163m 2
BALLKON: 
3
BANJO TOTAL: 
2
DHOMA: 
3
ORIENTIMI: 
Veri
Lindje
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Po
ASHENSOR: 
Po
KONDICIONIMI: 
AC
KATI: 
7
KATET E PRONES: 
12
PRONA: 
E re
HIPOTEKË: 
Po
VITI I NDËRTIMIT: 
2010
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.