RRUGA “SIRI KODRA”, 600 M NGA PAZARI RI
119 000€
< >
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “SIRI KODRA”, 600 M NGA PAZARI RI TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “SIRI KODRA”, 600 M NGA PAZARI RI TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “SIRI KODRA”, 600 M NGA PAZARI RI TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “SIRI KODRA”, 600 M NGA PAZARI RI TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “SIRI KODRA”, 600 M NGA PAZARI RI Tirane
<
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “SIRI KODRA”, 600 M NGA PAZARI RI TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “SIRI KODRA”, 600 M NGA PAZARI RI TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “SIRI KODRA”, 600 M NGA PAZARI RI TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “SIRI KODRA”, 600 M NGA PAZARI RI TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “SIRI KODRA”, 600 M NGA PAZARI RI Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Apartament i ri 2+1 në shitje me cmim okazion me një vendodhje shumë të mirë, vetëm 10 minuta nga qendra e Tiranës, prane Selvise, 600 m nga pazari i ri. Fare pranë me shkollën 9 vjecare “Siri Kodra”, afër institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare dhe këndeve të lojrave për fëmijë. Ndodhet në një nga zonat më të preferuara të Tiranës.

Zona ofron hapsira të dedikuara për këmbësorë dhe bicikleta, supermarket, bar/kafe, ristorante, qendra tregtare etj.

Pallati është i ri, me vetem 4 kate dhe 4 hyrje në shkallë, me ashensor dhe me 1 kat parkim. Ndërsa apartamenti është i mirëorganizuar si strukturë, në faza rifiniturash të brendshme dhe me një pamje shumë të mirë.

Apartamenti në shitje 2+1 me sipërfaqe neto 82 m2 (92.15 m2 bruto) pozicionohet në katin e 3-të me orientimin veri – jug. Pallati është vetem 4 kate. Organizohet me dhome ndenje dhe kuzhinë bashkë, dy dhoma gjumi, 1 tualet dhe dy ballkone.

Përfundon në Qershor 2020

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJE NETO: 
82m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
92m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
1
KATI: 
3
KATET E PRONES: 
4
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Jug
Veri
ASHENSOR: 
Po
PARKING POSHTË GODINE: 
1
HIPOTEKË: 
Kontrate sipermarrje
BALLKON: 
2
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.