RRUGA “SULEJMAN DELVINA”, TIRANA E RE
104 000€
< >
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “SULEJMAN DELVINA”, TIRANA E RE TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “SULEJMAN DELVINA”, TIRANA E RE TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “SULEJMAN DELVINA”, TIRANA E RE TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “SULEJMAN DELVINA”, TIRANA E RE TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “SULEJMAN DELVINA”, TIRANA E RE TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “SULEJMAN DELVINA”, TIRANA E RE TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “SULEJMAN DELVINA”, TIRANA E RE TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “SULEJMAN DELVINA”, TIRANA E RE TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “SULEJMAN DELVINA”, TIRANA E RE Tirane
<
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “SULEJMAN DELVINA”, TIRANA E RE TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “SULEJMAN DELVINA”, TIRANA E RE TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “SULEJMAN DELVINA”, TIRANA E RE TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “SULEJMAN DELVINA”, TIRANA E RE TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “SULEJMAN DELVINA”, TIRANA E RE TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “SULEJMAN DELVINA”, TIRANA E RE TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “SULEJMAN DELVINA”, TIRANA E RE TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “SULEJMAN DELVINA”, TIRANA E RE TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “SULEJMAN DELVINA”, TIRANA E RE Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Apartamenti në shitje ndodhet në një nga zonat më elitare të qytetit, pranë disa akseve kryesore, si Unaza e Vogel, Rruga “Komuna e Parisit” si dhe ka dalje te shpejte ne Unazen e Madhe te Tiranes. Pallati ka pranë ish-bllokun, Stadiumin “Selman Stermasi”, Shkolla “Vasil Shanto”, dhe institucione të tjera arsimore, shoqërore e tregtare.

Vendodhja e tij ofron zona të dedikuara për këmbesore dhe bicikleta, supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, shërbime etj.

Pallati është ndertuar ne fillim te viteve 2000, eshte i mirëmbajtur dhe me ashensor.

Apartamenti 2+1 në shitje me sipërfaqe neto 86 m2 dhe 95 m2 bruto, ndodhet në katin e 5 banim, me orientim shumë të mirë jug-lindje. Ofron dhomë ndenjë + kuzhinen me dritare, dy dhoma gjumi, dy tualete te dyja me dritare dhe ballkon. Ka punime të mira dhe i mirë-organizuar në hapsira. Shitet i mobiluar.

Me certifikatë pronësie.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJE NETO: 
86m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
95m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
5
KATET E PRONES: 
10
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Jug
Lindje
ASHENSOR: 
Po
HIPOTEKË: 
Po
VITI I NDËRTIMIT: 
2000
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.