RRUGA “VASO PASHA”, AFER FAKULTETI JURIDIK
260 000€
< >
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “VASO PASHA”, AFER FAKULTETI JURIDIK TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “VASO PASHA”, AFER FAKULTETI JURIDIK TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “VASO PASHA”, AFER FAKULTETI JURIDIK TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “VASO PASHA”, AFER FAKULTETI JURIDIK TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “VASO PASHA”, AFER FAKULTETI JURIDIK TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “VASO PASHA”, AFER FAKULTETI JURIDIK TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “VASO PASHA”, AFER FAKULTETI JURIDIK TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “VASO PASHA”, AFER FAKULTETI JURIDIK TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “VASO PASHA”, AFER FAKULTETI JURIDIK TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “VASO PASHA”, AFER FAKULTETI JURIDIK TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “VASO PASHA”, AFER FAKULTETI JURIDIK TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “VASO PASHA”, AFER FAKULTETI JURIDIK Tirane
<
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “VASO PASHA”, AFER FAKULTETI JURIDIK TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “VASO PASHA”, AFER FAKULTETI JURIDIK TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “VASO PASHA”, AFER FAKULTETI JURIDIK TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “VASO PASHA”, AFER FAKULTETI JURIDIK TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “VASO PASHA”, AFER FAKULTETI JURIDIK TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “VASO PASHA”, AFER FAKULTETI JURIDIK TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “VASO PASHA”, AFER FAKULTETI JURIDIK TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “VASO PASHA”, AFER FAKULTETI JURIDIK TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “VASO PASHA”, AFER FAKULTETI JURIDIK TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “VASO PASHA”, AFER FAKULTETI JURIDIK TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “VASO PASHA”, AFER FAKULTETI JURIDIK TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “VASO PASHA”, AFER FAKULTETI JURIDIK Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Apartamenti ne shitje ndodhet shume prane gjelberimit, ajrit te paster edhe qetesise te Parkut kombetar te Tiranes dhe liqenit artificial ne nje nga zonat më të kërkuara të Tiranës.

Pallati ndodhet, prane ish-bllokut, shkolla 9 vjecare “Deshmoret e Lirise”, shkolla e mesme “Petro Nini”, Fakultetit Juridik etj. Zona ofron zona te dedikuara per kembesore dhe bicikleta, supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, shërbime etj.

Objekti ofron cilesi te larte ndertimi, parkim, 2 ashensor, siguri dhe mirembajtje 24 ore, privatesi, 4 apartamente ne kat, sistem sigurie me kamera, etj.

Apartamenti ne shitje 2+1 eshte i mireorganizuar, i pajisur me rifinitura cilesore, termoizolim, dritë natyrale, pamje te bukur, sistem ngrohje-ftohje chiller etj.

Apartament në shitje 2+1 me sipërfaqe netto 168 m2 (sipërfaqe totale ndertimi 176 m2) i cili ndodhet në katin e 5 nga toka, me orientim lindje-jug ofron nje dhomë ndenje të bollshme, kuzhina e vecuar me dritare, dy dhoma gjumi, dy tualet, nje ballkon dhe nje verandë.

Çmimi perfshin mobilimin e pjesëshem. Me certifikate pronesie

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJE NETO: 
168m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
176m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
5
MOBILUAR: 
Pjesërisht
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
ORIENTIMI: 
Jug
Lindje
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
HIPOTEKË: 
Po
VITI I NDËRTIMIT: 
2004
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.