SHESHI "SHTRAUS", ISH XHAMLLIKU
66 000€
< >
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: SHESHI Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: SHESHI Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: SHESHI Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: SHESHI
<
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: SHESHI Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: SHESHI Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: SHESHI Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: SHESHI
>
Përshkrimi i pronës: 

Apartamenti 3+1 ne shitje ndodhet ne nje zone e cila ka marr zhvillim kohet e fundit. Qendra e kesaj zone eshte sheshi "Shtraus" (ish Xhamlliku), qe tashme ka shume gjalleri. Zona eshte e kompletuar me rrjet te mirefillte tregtar-shoqeror e social. Aty gjen gjithcka qe nevojitet per nje jete normale. 

Apartamenti ne shitje eshte teper i organizuar, i permbledhur dhe pa siperfaqe te teperta. Te gjitha ambientet jane ne forme drejtekendeshe, qe sherbejne per mobilim te persosur te secilit prej tyre. Apartamenti eshte i pa rinovuar krejtesisht, gje qe i krijon mundesi bleresit ta rikonstruktoje bukur dhe sipas shijeve te veta.

Apartament 3+1 ne shitje me siperfaqe neto 81 m2 (92 m2 bruto) plus nje shtese ballkoni, ne katin e 4. Eshte i perbere me 3 dhoma gjumi, kuzhine, aneks, banjo me dritare dhe nje ballkon te madh. Orientimi eshte veri-jug. Cmimi eshte shume i favorshem. Me certifikate pronesie

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
3+1
SIPËRFAQJE NETO: 
81m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
92m 2
DHOMA: 
3
BANJO TOTAL: 
1
KATI: 
4
KATET E PRONES: 
6
PRONA: 
Ekzistuese
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Jug
Veri
HIPOTEKË: 
Po
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.