SIPER KOPSHTIT BOTANIK
103 000€
< >
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: SIPER KOPSHTIT BOTANIK Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: SIPER KOPSHTIT BOTANIK Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: SIPER KOPSHTIT BOTANIK
<
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: SIPER KOPSHTIT BOTANIK Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: SIPER KOPSHTIT BOTANIK Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: SIPER KOPSHTIT BOTANIK
>
Përshkrimi i pronës: 

Apartamenti 2+1 ne shitje ka vendodhje tek rruga Selite e vjeter, afer me Xhaminë e Selites, vetem 5 minuta larg nga kopshti botanik.  Objekti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara për të jetuar, ne mes te gjelberimit, ajrit te paster, qetesise qe ofron zona.

Apartamenti ndodhet ne nje rezidence te rrethuar me 2 godina 4 kateshe + 1 kat parkimi nentoke dhe ofron cilesi te larte ndertimi, rifinitura bashkohore, pamje shume te mire, drite natyrale, dalje per te vendosur oxhak. termoizolim, mirembajtje, etj. Apartamenti shitet i perfunduar me rifinitura sipas kerkeses se klienti.

Apartament ne shitje 2+1 me siperfaqe netto 110 m2 (siperfaqe totale ndertimit 123 m2) ne katin e 3 nga toka me orientim jug, ofron dhome ndenje, ambienti kuzhines me dritare, dy dhoma gjumi, dy tualete me dritare dhe nje ballkon. Apartamenti shitet bashke me nje parkim me cmimin 7,000 Euro. Cmimi apartament + parkim = 110,000 Euro. Me certifikate pronesie

Detajet e Pronës
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJE NETO: 
110m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
123m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
3
KATET E PRONES: 
4
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Jug
ASHENSOR: 
Jo
PARKING POSHTË GODINE: 
1
HIPOTEKË: 
Po
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.