"SUNRISE" RESIDENCE
100 000€
< >
Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa:
<
Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa:
>
Përshkrimi i pronës: 

VETEM 200 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES.

Sunrise Residence ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara dhe elitare te Tiranes ne mes te gjelberimit, ajrit te paster, qetesise qe ofron zona. Zona eshte e zhvilluar me komplekse rezidenciale vilash, vetem 200 m nga Tirana East Gate, Tirana International School dhe World Academy of Tirana.

Apartamenti ne shitje ndodhet ne Sunrise Residence, i cili ofron siguri 24 ore, sherbime, infrastrukture moderne, pishine e perbashket, privatesi, gjelberim, ajer te paster, mirembajtje elitare, jetese ne komunitet, etj.

Apartament ne shitje 1+1, i mobiluar komplet, me siperfaqe 70 m2 (80m2) ne katin e dyte, me orientim nga jugu, ofron nje dhome ndenje + kuzhine te bollshme, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.  Apartamenti ofron rifinitura cilesore, parket druri, termoizolim, dhe sistem ngrohje-ftohje shume cilesore. Parkim per nje makine ne katin perdhe

Cmimi i apartamentit 100.000Euro + cmimi i parkimit 10.000Euro. Me dokumenta te rregullta pronesie.

 

Detajet e Pronës
TIPI: 
1+1
SIPËRFAQJE NETO: 
70m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
80m 2
DHOMA: 
1
BANJO TOTAL: 
1
KATI: 
2
KATET E PRONES: 
4
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Jug
ASHENSOR: 
Po
PARKING POSHTË GODINE: 
1
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.