“SUNRISE RESIDENCE” VETEM 200 M NGA TEG
ÇMIMI: 
260 000€
< >
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: “SUNRISE RESIDENCE” VETEM 200 M NGA TEG TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: “SUNRISE RESIDENCE” VETEM 200 M NGA TEG TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: “SUNRISE RESIDENCE” VETEM 200 M NGA TEG TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: “SUNRISE RESIDENCE” VETEM 200 M NGA TEG TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: “SUNRISE RESIDENCE” VETEM 200 M NGA TEG Tirane
<
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: “SUNRISE RESIDENCE” VETEM 200 M NGA TEG TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: “SUNRISE RESIDENCE” VETEM 200 M NGA TEG TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: “SUNRISE RESIDENCE” VETEM 200 M NGA TEG TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: “SUNRISE RESIDENCE” VETEM 200 M NGA TEG TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: “SUNRISE RESIDENCE” VETEM 200 M NGA TEG Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

9 KM NGA QENDRA E TIRANES

Apartament 3+1 në shitje në “Sunrise Residence”, e cila ofron 24 orë siguri, shërbime, infrastrukturë moderne, privatesi, gjelbërim, ajër të pastër, mirëmbajtje elitare, jetesë në komunitet etj.

“Sunrise Residence” ndodhet në një nga zonat më të preferuara dhe më elitare të Tiranës në mes të gjelbërimit, ajrit të pastër dhe qetësisë së zonës. Zona është zhvilluar me komplekse banimi vetëm 200 metra nga Tirana East Gate, Tirana International School dhe Akademia Botërore e Tiranës.

Apartamenti ofron punime shumë cilësore, i shtruar me parket laminat, sistem ngrohje-ftohje multisplit Daikin, punime gipsi cilësore dhe mobilim modern e cilësor.

Apartament ne shitje 3+1 me sipërfaqe neto 155.10 m2 (170 m2 bruto) në katin e 2-të banim. Organizohet nga ambient ndenje, kuzhine pak e vecuar + ngrënie, 3 dhoma gjumi, 2 tualete (njëra me dritare), lavanderi dhe 2 ballkone. Shitet me gjithë mobilimin cilësor.

Me çertifikatë pronësie.

Apartamenti shitet si investim me qira të garantuar 1000 euro/muaji neto deri ne shtator 2022.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
260 000€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
3+1
SIPËRFAQJE NETO: 
155m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
170m 2
BALLKON: 
2
BANJO TOTAL: 
2
DHOMA: 
3
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Po
KATI: 
2
KATET E PRONES: 
3
PRONA: 
E re
HIPOTEKË: 
Po
VITI I NDËRTIMIT: 
2016
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.