TE ISH-BLLOKU
255 000€
< >
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: TE ISH-BLLOKU TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: TE ISH-BLLOKU TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: TE ISH-BLLOKU TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: TE ISH-BLLOKU TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: TE ISH-BLLOKU TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: TE ISH-BLLOKU TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: TE ISH-BLLOKU TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: TE ISH-BLLOKU Tirane
<
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: TE ISH-BLLOKU TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: TE ISH-BLLOKU TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: TE ISH-BLLOKU TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: TE ISH-BLLOKU TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: TE ISH-BLLOKU TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: TE ISH-BLLOKU TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: TE ISH-BLLOKU TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: TE ISH-BLLOKU Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Apartamenti 2+1 ne shitje i ri ka nje vendodhje strategjike, tek is-blloku, 5 minuta nga Kryeministria dhe institucione te tjera te rendêsishme, 5 min nga qendra e Tiranes, afer institucioneve arsimore, shoqerore, tregtare dhe kendeve te lodrave per femije, ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes.

Zona ofron zona te dedikuara per kembesore dhe bicikleta, supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, shërbime etj.

Objekti i ri i cili ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara për të jetuar, ofron cilesi te larte ndertimi, rifinitura bashkohore, pamje shume te mire, drite natyrale, termoizolim, siguri 24 ore, ashensore, mirembajtje, sherbime, etj. Eshte i perfshire sistemi ngrohje ftohje i perfunduar.

Apartament ne shitje 2+1 i ri me siperfaqe netto 91.58 m2 (siperfaqe totale ndertimit 100.51 m2) ne katin e 11 me orientim perendim-veri, ofron dhome ndenje + kuzhina, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. 

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJE NETO: 
82m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
101m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
11
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Veri
Perëndim
ASHENSOR: 
Po
HIPOTEKË: 
Kontrate sipermarrje
BALLKON: 
2
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.