VILAT “FOREST” PËRBALLË LIQENIT ARTIFICIAL
ÇMIMI: 
308 000€
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: VILAT “FOREST” PËRBALLË LIQENIT ARTIFICIAL Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: VILAT “FOREST” PËRBALLË LIQENIT ARTIFICIAL Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: VILAT “FOREST” PËRBALLË LIQENIT ARTIFICIAL Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: VILAT “FOREST” PËRBALLË LIQENIT ARTIFICIAL Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: VILAT “FOREST” PËRBALLË LIQENIT ARTIFICIAL Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: VILAT “FOREST” PËRBALLË LIQENIT ARTIFICIAL Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: VILAT “FOREST” PËRBALLË LIQENIT ARTIFICIAL Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: VILAT “FOREST” PËRBALLË LIQENIT ARTIFICIAL Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: VILAT “FOREST” PËRBALLË LIQENIT ARTIFICIAL Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: VILAT “FOREST” PËRBALLË LIQENIT ARTIFICIAL Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: VILAT “FOREST” PËRBALLË LIQENIT ARTIFICIAL Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: VILAT “FOREST” PËRBALLË LIQENIT ARTIFICIAL Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: VILAT “FOREST” PËRBALLË LIQENIT ARTIFICIAL Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: VILAT “FOREST” PËRBALLË LIQENIT ARTIFICIAL Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: VILAT “FOREST” PËRBALLË LIQENIT ARTIFICIAL Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: VILAT “FOREST” PËRBALLË LIQENIT ARTIFICIAL Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: VILAT “FOREST” PËRBALLË LIQENIT ARTIFICIAL Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: VILAT “FOREST” PËRBALLË LIQENIT ARTIFICIAL Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: VILAT “FOREST” PËRBALLË LIQENIT ARTIFICIAL Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: VILAT “FOREST” PËRBALLË LIQENIT ARTIFICIAL Tirane
Përshkrimi i pronës: 

Vilat “Forest”, është një nga rezidencat e banimit më të reja eskluzive e cila do të ofrojë vila, apartamente, ambiente shërbimi, kënde rekreative për fëmijēt dhe oborre të gjelbëruara, pozicionohet në zonën më të bukur të Tiranës. Ka akses të menjëhershëm tek Parku i Madh i Liqenit, unazen e madhe dhe me një distancë të shkurtër nga pikat kryesore të qytetit. Projekti spikat me vendodhjen e tij unike gjë e cila të jep mundësinë të jetosh jashtë qytetit por dhe pranë tij njëkohësisht.

Vilat “Forest” është e konceptuar me nderthurjen e jetesës pranë qytetit dhe fare pranë gjelbërimit dhe natyrës duke ju garantuar dritë natyrale gjatë gjithë kohës dhe pamje të plotë mbi Parkun e Liqenit, ullishtet dhe kodrat përreth. 

Vilat “Forest” ofron punime shumë cilësore, projektet e te cilave do te lejojnë depërtimin e dritës natyrale gjate gjithe kohes. Ndarjet e ambienteve do të jenë me mure gipsi, termoizolim dhe zë-izolim të plotë si dhe sistem ekologjike, residence e rrethuar dhe siguri maksimale 24/7, mirëmbajtje e ambienteve të përbashkëta, komunitet i përzgjedhur, gjelbërim, parkim i garantuar, privatësi dhe qetësi. Vilat ofrojnë dhe oxhak. Treguesit e projektit janë më të ulëtit e lejuar brenda qytetit me intensitet ndertimi vetem 0.3.

Apartament ne shitje 3+1 me siperfaqe neto 122.15 m2 (139.86 m2 bruto) në katin e 3-të me orientimin jug-lindje. Organizohet nga ambient ndenje + kuzhine + ngrënie, dhomë matrimoniale + garderobë + tualet, 2 dhoma gjumi, tualet me dritare, depo lavanderi dhe ballkoni që lidhet me sallonin.

Shiten dhe dy parkime me cmimin 25,000 Euro secili.

Parashikuar të mbaroje në mars 2023.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
308 000€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
3+1
SIPËRFAQJE NETO: 
122m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
140m 2
BALLKON: 
1
BANJO TOTAL: 
2
DHOMA: 
3
ORIENTIMI: 
Jug
Lindje
PAMJA: 
Shume e mirë
KATI: 
3
KATET E PRONES: 
4
PRONA: 
E re
HIPOTEKË: 
Kontrate sipermarrje
VITI I NDËRTIMIT: 
2023
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.