PRANE RRUGES “MYSLYM SHYRI”
ÇMIMI: 
1 250€
Bar-Restorant  Me Qira - Adresa: NË RRUGEN “MYSLYM SHYRI” Tirane
Bar-Restorant  Me Qira - Adresa: NË RRUGEN “MYSLYM SHYRI” Tirane
Bar-Restorant  Me Qira - Adresa: NË RRUGEN “MYSLYM SHYRI” Tirane
Bar-Restorant  Me Qira - Adresa: NË RRUGEN “MYSLYM SHYRI” Tirane
Bar-Restorant  Me Qira - Adresa: NË RRUGEN “MYSLYM SHYRI” Tirane
Bar-Restorant  Me Qira - Adresa: NË RRUGEN “MYSLYM SHYRI” Tirane Bar-Restorant  Me Qira - Adresa: NË RRUGEN “MYSLYM SHYRI” Tirane Bar-Restorant  Me Qira - Adresa: NË RRUGEN “MYSLYM SHYRI” Tirane Bar-Restorant  Me Qira - Adresa: NË RRUGEN “MYSLYM SHYRI” Tirane Bar-Restorant  Me Qira - Adresa: NË RRUGEN “MYSLYM SHYRI” Tirane
Përshkrimi i pronës: 

Jepet bar-restorant me qira, vendodhja e të cilit është fare pranë qëndrës pranë rruges “Myslym Shyri”, në një nga zonat më elitare të Tiranës. Zona në të cilen ndodhet ka një rrjet të mirëfillte shoqeror, dhe është shumë e njohur për aktivitet tregetar. Vendodhja e prones te krijon mundesin per akses shumë të lehtë për në qëndër, në unazë dhe në rrugët kryesore hyrese dhe dalëse të qytetit.

Zona ofron supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, shërbime dhe rruge të dedikuara për këmbësore dhe bicikleta, etj.

Bar-restorant për qira, me sipërfaqe totale 120 m2, pozicionohet në katin përdhe. Organizohet nga një ambient open space, 2 tualete dhe hapësira jashtë barit e shfrytëzueshme.

Cmimi është neto.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
1 250€
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
120m 2
BANJO TOTAL: 
2
KONDICIONIMI: 
AC
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.