NË LINZE
ÇMIMI: 
520 000€
Bar-Restorant Në Shitje - Adresa: NË LINZE Tirane
Bar-Restorant Në Shitje - Adresa: NË LINZE Tirane
Bar-Restorant Në Shitje - Adresa: NË LINZE Tirane
Bar-Restorant Në Shitje - Adresa: NË LINZE Tirane
Bar-Restorant Në Shitje - Adresa: NË LINZE Tirane
Bar-Restorant Në Shitje - Adresa: NË LINZE Tirane
Bar-Restorant Në Shitje - Adresa: NË LINZE Tirane Bar-Restorant Në Shitje - Adresa: NË LINZE Tirane Bar-Restorant Në Shitje - Adresa: NË LINZE Tirane Bar-Restorant Në Shitje - Adresa: NË LINZE Tirane Bar-Restorant Në Shitje - Adresa: NË LINZE Tirane Bar-Restorant Në Shitje - Adresa: NË LINZE Tirane
Përshkrimi i pronës: 

Në një nga zonat më të mira periferike të kryeqytetit, shumë të njohur per restorantet, komplekset zbavitese dhe hotelet e saj, buze rruges nacionale Tirane–Dajt, shitet restorant dhe toka përreth tij. Ndodhet vetem 6.3 km larg nga qendra e Tiranes, në fillim të Malit te Dajtit, shumë pranë fshatit Linze.

Prona ndodhet buzë rrugës, në një zonë të frekuentuar, ne mes te gjelberimit te pishave, me vizibilitet shume të lartë dhe me pamje shume te bukur te qytetit te Tiranes nga siper.

Toka ka siperfaqe 410 m2, faktike 600 m2, dhe shtrihet në të dy anet e rruges nacionale. Në pjesen siper është ndertuar restoranti dhe është sistemuar në tarraca per vendosjen e tavolinave, pjesa poshtë shërben si parkim për restorantin. Restoranti ka sipërfaqe në katin përdhe 185 m2 + 189 m2 në katin +1 dhe verande me siperfaqe 12 m2. Sipërfaqja reale e shfrytëzueshme është 450 m2. Organizohet nga kuzhina, ambienti i restorantit në katin perdhe dhe kati +1, bodrumi dhe 3 tualete.

Në sherbim të restorantit është dhe një siperfaqe toke e sistemuar me shkallëzime per vendosjen e tavolinave jashte.

Me certifikate pronesie.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
520 000€
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
450m 2
BANJO TOTAL: 
3
OBORR: 
600m 2
PAMJA: 
Shume e mirë
KATET E PRONES: 
2
HIPOTEKË: 
Po
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.