PRANE RTSH, MBRAPA PIRAMIDES
ÇMIMI: 
1 000 000€
Bar-Restorant Në Shitje - Adresa: PRANE RTSH, MBRAPA PIRAMIDES Tirane
Bar-Restorant Në Shitje - Adresa: PRANE RTSH, MBRAPA PIRAMIDES Tirane
Bar-Restorant Në Shitje - Adresa: PRANE RTSH, MBRAPA PIRAMIDES Tirane
Bar-Restorant Në Shitje - Adresa: PRANE RTSH, MBRAPA PIRAMIDES Tirane
Bar-Restorant Në Shitje - Adresa: PRANE RTSH, MBRAPA PIRAMIDES Tirane
Bar-Restorant Në Shitje - Adresa: PRANE RTSH, MBRAPA PIRAMIDES Tirane
Bar-Restorant Në Shitje - Adresa: PRANE RTSH, MBRAPA PIRAMIDES Tirane
Bar-Restorant Në Shitje - Adresa: PRANE RTSH, MBRAPA PIRAMIDES Tirane
Bar-Restorant Në Shitje - Adresa: PRANE RTSH, MBRAPA PIRAMIDES Tirane
Bar-Restorant Në Shitje - Adresa: PRANE RTSH, MBRAPA PIRAMIDES Tirane
Bar-Restorant Në Shitje - Adresa: PRANE RTSH, MBRAPA PIRAMIDES Tirane
Bar-Restorant Në Shitje - Adresa: PRANE RTSH, MBRAPA PIRAMIDES Tirane
Bar-Restorant Në Shitje - Adresa: PRANE RTSH, MBRAPA PIRAMIDES Tirane
Bar-Restorant Në Shitje - Adresa: PRANE RTSH, MBRAPA PIRAMIDES Tirane
Bar-Restorant Në Shitje - Adresa: PRANE RTSH, MBRAPA PIRAMIDES Tirane
Bar-Restorant Në Shitje - Adresa: PRANE RTSH, MBRAPA PIRAMIDES Tirane
Bar-Restorant Në Shitje - Adresa: PRANE RTSH, MBRAPA PIRAMIDES Tirane
Bar-Restorant Në Shitje - Adresa: PRANE RTSH, MBRAPA PIRAMIDES Tirane
Bar-Restorant Në Shitje - Adresa: PRANE RTSH, MBRAPA PIRAMIDES Tirane Bar-Restorant Në Shitje - Adresa: PRANE RTSH, MBRAPA PIRAMIDES Tirane Bar-Restorant Në Shitje - Adresa: PRANE RTSH, MBRAPA PIRAMIDES Tirane Bar-Restorant Në Shitje - Adresa: PRANE RTSH, MBRAPA PIRAMIDES Tirane Bar-Restorant Në Shitje - Adresa: PRANE RTSH, MBRAPA PIRAMIDES Tirane Bar-Restorant Në Shitje - Adresa: PRANE RTSH, MBRAPA PIRAMIDES Tirane Bar-Restorant Në Shitje - Adresa: PRANE RTSH, MBRAPA PIRAMIDES Tirane Bar-Restorant Në Shitje - Adresa: PRANE RTSH, MBRAPA PIRAMIDES Tirane Bar-Restorant Në Shitje - Adresa: PRANE RTSH, MBRAPA PIRAMIDES Tirane Bar-Restorant Në Shitje - Adresa: PRANE RTSH, MBRAPA PIRAMIDES Tirane Bar-Restorant Në Shitje - Adresa: PRANE RTSH, MBRAPA PIRAMIDES Tirane Bar-Restorant Në Shitje - Adresa: PRANE RTSH, MBRAPA PIRAMIDES Tirane Bar-Restorant Në Shitje - Adresa: PRANE RTSH, MBRAPA PIRAMIDES Tirane Bar-Restorant Në Shitje - Adresa: PRANE RTSH, MBRAPA PIRAMIDES Tirane Bar-Restorant Në Shitje - Adresa: PRANE RTSH, MBRAPA PIRAMIDES Tirane Bar-Restorant Në Shitje - Adresa: PRANE RTSH, MBRAPA PIRAMIDES Tirane Bar-Restorant Në Shitje - Adresa: PRANE RTSH, MBRAPA PIRAMIDES Tirane Bar-Restorant Në Shitje - Adresa: PRANE RTSH, MBRAPA PIRAMIDES Tirane
Përshkrimi i pronës: 

Në një nga zonat më të mira të Tiranes, shitet restorant luksoz në gjëndje pune bashkë me biznesin. Ka një vendodhje strategjike, fare pranë qendres, 5 minuta nga Kryeministria, ish-blloku, stadiumit “Air Albania”, fare pranë rrugës “Papa Gjon Pali II” rrugës së “Elbasanit” dhe Parkut të Madh të Liqenit të kryeqytetit. Ndodhet afer disa institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare dhe këndeve të lojrave për femije, në një nga zonat më të preferuara të Tiranës.

Ambienti i restorantit ndodhet buzë rrugës, në një zonë shume të frekuentuar dhe me vizibilitet të lartë.

Projekti i restorantit është bërë në 2020 dhe ka qënë fitues cmimi në Angli tek Revista Build duke u cilësuar si interieri më i mirë në Ballkan.

Ofron punime shumë cilësore; pllakat dhe pajisjet e tualeteve janë porcelanoza, sistem aspirimi dhe kondicionimi qendror, sistem sigurie me kamera dhe dedektor tymi, karriget dhe tavolinat të markes së njohur Almeco, ndriçimi nga Sezon Dekor, veshjet e banakut dhe gjitha pajisjet e kuzhines jan me inoks, tek mobilimi është përdorur druri dhe struktura metalike në formë rrjete ne tavane dhe në mure. Muret janë veshur në disa vende me dru dhe me bojra dekorative imitim betoni, gjelbërimi i brendshem i realizuar nga Kompania Kaleshi, pajisjet e kuzhiens janë të gjitha Eletrolux. Bateria e kuzhines përmban sobë gazi me 6 vatra zjarri, bolitor, friteza, pjaster, zgare me ujë, abaditor dhe furrë, frigorifer ngrires me 2 kanate, frigorifer ftohes me 1 kanate, prodhues akulli, kapa e aspirimit etj. duke bërë që të jetë një kuzhinë sa më funksionale dhe bashkëkohore. Banaku është i veshur me inoks dhe përmban banakun frigoriferik, tavoline frigoriferike, filter uji dhe ekspozitorin e peshkut. Ka dhe gjenerator nafte 32 kilovat, 40 vat/amper.

Në një pjesë të murit është bërë një skulpturë allcie e ndricuar dhe e mbuluar me xham e realizuar nga skulptoret e akademisë së arteve. Të gjitha pikturat janë të realizuara nga arkitekti i interierit Besnik Grainca. Ka dhe oxhak me dru funksional gjë e cila i jep më shumë ngrohtësi dhe atmosferë klasike restorantit.

Restorant në shitje me sipërfaqe totale 232 m2 nga të cilat (199 m2 me hipoteke + 12 m2 shtese + 21 m2 te perbashketa, kati perdhe. Organizohet nga holli, 2 tualete, depo, ambienti i restorantit open space, banaku dhe kuzhina. Shitet ambienti + biznesi me të gjitha investimet cilësore që përmban në të.

Me çertifikatë pronësie.

Prona shitet si investim me qira të garantuar deri në 5 vite.

Video: 
Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
1 000 000€
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJE NETO: 
199m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
232m 2
BANJO TOTAL: 
2
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Po
KONDICIONIMI: 
AC
Falcoil
Oxhak
PRONA: 
E re
HIPOTEKË: 
Po
VITI I NDËRTIMIT: 
2020
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.