RRUGA "BUDI" TE QYTETI STUDENTI
290 000€
< >
Bar-Restorant  Në Shitje - Adresa: RRUGA Bar-Restorant  Në Shitje - Adresa: RRUGA
<
Bar-Restorant  Në Shitje - Adresa: RRUGA Bar-Restorant  Në Shitje - Adresa: RRUGA
>
Përshkrimi i pronës: 

MBRAPA AMBASADES AMERIKANE

Ambienti ndodhet buze rruges ne nje zone shume te frekuentuar. 

Fasade xhami dhe verande te bollshme. 

Bar-kafe ne shitje, ne gjendje pune sip. 83 + 50 m2 verande, kati +1. Ambienti mund te shfrytezohet per dyqan, zyra, etj. Me certifikate pronesie

Prona shitet si investim me qira te garantuar 80.000 Leke/muaj

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJE NETO: 
83m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
133m 2
VERANDË: 
50.00m 2
KATI: 
1
PRONA: 
E re
HIPOTEKË: 
Po
Vendndodhja: 

Prona të Ngjashme

X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.