RRUGA E “DIBRES” PRANE SELVISE
ÇMIMI: 
370 000€
Bar-Restorant  Në Shitje - Adresa: RRUGA E “DIBRES” PRANE SELVISE Tirane
Bar-Restorant  Në Shitje - Adresa: RRUGA E “DIBRES” PRANE SELVISE Tirane
Bar-Restorant  Në Shitje - Adresa: RRUGA E “DIBRES” PRANE SELVISE Tirane
Bar-Restorant  Në Shitje - Adresa: RRUGA E “DIBRES” PRANE SELVISE Tirane Bar-Restorant  Në Shitje - Adresa: RRUGA E “DIBRES” PRANE SELVISE Tirane Bar-Restorant  Në Shitje - Adresa: RRUGA E “DIBRES” PRANE SELVISE Tirane
Përshkrimi i pronës: 

Me një vendodhje shumë të mirë prane Selvise shitet lokal në gjëndje pune. Ndodhet afër me qendrën, Pazarin e ri dhe fare pranë disa institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare dhe këndeve të lojrave për fëmijë. Ndodhet në një nga zonat më të preferuara të Tiranës.

Ambienti ndodhet buzë rrugës, në një zonë të frekuentuar dhe me vizibilitet të lartë.

Zona ofron supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, shërbime dhe rruge të dedikuara për këmbësore dhe bicikleta, etj.

Lokal në shitje me sipërfaqe totale 190 m2, kati i parë teknik. Organizohet nga një ambient i madh open space, ballkoni dhe tualeti.

Lokali shitet me të gjitha pajisjet dhe investimet që janë bërë në të. Ka punime shumë cilësore, sistem aspirimi dhe kondicionimi, sistem shumë të mirë ndriçimi, i shtruar me parket, punime me gips etj.

Me çertifikatë pronësie.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
370 000€
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
190m 2
BALLKON: 
1
BANJO TOTAL: 
1
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Po
KONDICIONIMI: 
AC
KATI: 
1
HIPOTEKË: 
Po
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.