RRUGA “PJETER BUDI” TE QYTETI STUDENTI
ÇMIMI: 
2 200 000€
Bar-Restorant Me Qira - Adresa: RRUGA “PJETER BUDI” TE QYTETI STUDENTI Tirane
Bar-Restorant Me Qira - Adresa: RRUGA “PJETER BUDI” TE QYTETI STUDENTI Tirane
Bar-Restorant Me Qira - Adresa: RRUGA “PJETER BUDI” TE QYTETI STUDENTI Tirane
Bar-Restorant Me Qira - Adresa: RRUGA “PJETER BUDI” TE QYTETI STUDENTI Tirane
Bar-Restorant Me Qira - Adresa: RRUGA “PJETER BUDI” TE QYTETI STUDENTI Tirane
Bar-Restorant Me Qira - Adresa: RRUGA “PJETER BUDI” TE QYTETI STUDENTI Tirane
Bar-Restorant Me Qira - Adresa: RRUGA “PJETER BUDI” TE QYTETI STUDENTI Tirane
Bar-Restorant Me Qira - Adresa: RRUGA “PJETER BUDI” TE QYTETI STUDENTI Tirane
Bar-Restorant Me Qira - Adresa: RRUGA “PJETER BUDI” TE QYTETI STUDENTI Tirane Bar-Restorant Me Qira - Adresa: RRUGA “PJETER BUDI” TE QYTETI STUDENTI Tirane Bar-Restorant Me Qira - Adresa: RRUGA “PJETER BUDI” TE QYTETI STUDENTI Tirane Bar-Restorant Me Qira - Adresa: RRUGA “PJETER BUDI” TE QYTETI STUDENTI Tirane Bar-Restorant Me Qira - Adresa: RRUGA “PJETER BUDI” TE QYTETI STUDENTI Tirane Bar-Restorant Me Qira - Adresa: RRUGA “PJETER BUDI” TE QYTETI STUDENTI Tirane Bar-Restorant Me Qira - Adresa: RRUGA “PJETER BUDI” TE QYTETI STUDENTI Tirane Bar-Restorant Me Qira - Adresa: RRUGA “PJETER BUDI” TE QYTETI STUDENTI Tirane
Përshkrimi i pronës: 

Shitet lokal, i cili ndodhet buzë rrugës në një zonë shumë të frekuentuar. Pranë rruges së “Elbasanit” dhe afer me shumë institucione shtetërore, shkollore dhe shëndetësore.

Zona në të cilen ndodhet ka një rrjet të mirëfillte shoqeror, dhe është shumë e njohur për zhvillim biznesi. Vendodhja e prones te krijon mundesin per akses shumë të lehtë për në qëndër dhe akset hyrëse dhe dalëse të qytetit.

Zona ofron supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, shërbime të ndryshme etj.

Lokali ka punime shume cilesore moderne, me hapesira te konsiderueshme dhe komode, sistem kondicionimi etj.

Lokal ne shitje me sipërfaqe totale 1400 m2, pozicionohet në katin përdhe. Pozicionohet në 2 kate me ambiente open space, tualetet, verandë të shfrytëzueshme dhe 10 dhoma hoteli.

Me çertifikate pronesie.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
2 200 000€
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
1 400m 2
BANJO TOTAL: 
2
DHOMA: 
10
PAMJA: 
Shume e mirë
KONDICIONIMI: 
AC
Falcoil
PRONA: 
E re
HIPOTEKË: 
Po
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.