AUTOSTRADA TIRANE – DURRES, NË VORE
Magazina Në Shitje - Adresa: Tirane
Magazina Në Shitje - Adresa: Tirane
Magazina Në Shitje - Adresa: Tirane
Magazina Në Shitje - Adresa: Tirane
Magazina Në Shitje - Adresa: Tirane
Magazina Në Shitje - Adresa: Tirane
Magazina Në Shitje - Adresa: Tirane
Magazina Në Shitje - Adresa: Tirane
Magazina Në Shitje - Adresa: Tirane
Magazina Në Shitje - Adresa: Tirane Magazina Në Shitje - Adresa: Tirane Magazina Në Shitje - Adresa: Tirane Magazina Në Shitje - Adresa: Tirane Magazina Në Shitje - Adresa: Tirane Magazina Në Shitje - Adresa: Tirane Magazina Në Shitje - Adresa: Tirane Magazina Në Shitje - Adresa: Tirane Magazina Në Shitje - Adresa: Tirane
Përshkrimi i pronës: 

Shitet godine cilesore showroom, e cila ndodhet midis dy autostradave, Tiranë – Durrës dhe Durres-Kosove. Është vetëm 15 KM nga Tirana, 15 KM nga Durrësi, 3 KM nga Rinasi dhe 1 KM nga dogana e Tiranes.

Vendodhja është një ndër zonat industriale e cila ka marrë zhvillim të madh kohët e fundit dhe me kërkesë të lartë për zhvillim biznesi.

Prona është një objekt multifunksional prej 3 katesh, i rrethuar dhe i siguruar nga të gjitha anët dhe ofron punime shumë cilesore me të gjitha parametrat evropiane, duke filluar nga instalimet elektrike, ndricimi, materiali i ndertimit, fasadat e xhamit, sistemi i kondicionimit etj. Eshte e certifikuar, me leje ndertimi dhe leje shfrytëzimi. Ka lartësi kati, garazhd 900 m2, showroom 900 m2, ambiente zyrash per administraten 350 m2 dhe siperfaqe parkimi 3500 m2.

Showroom 3 katshe në shitje me siperfaqe totale ndertimi 2000 m2 + 4400 m2 tokë e rrethuar. Ka ambiente per zyrat e administrates, showroom, ambient magazinimi, ambiente hidrosanitare, garazh, parking etj. Ka të gjithë dokumentacionin e rregullt për të zhvilluar biznes.

Me certifikatë pronësie.

Per me shume informacion rreth prones na kontaktoni: Cel. +355 682050353

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
2 000m 2
OBORR: 
4 400m 2
PAMJA: 
Shume e mirë
KATET E PRONES: 
3
PRONA: 
E re
HIPOTEKË: 
Po
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.