50 M NGA QENDRA TREGTARE "TOPTANI"
7 300€
< >
Dyqane Me Qira - Adresa: 50 M NGA QENDRA TREGTARE TOPTANI TiraneDyqane Me Qira - Adresa: 50 M NGA QENDRA TREGTARE TOPTANI TiraneDyqane Me Qira - Adresa: 50 M NGA QENDRA TREGTARE TOPTANI TiraneDyqane Me Qira - Adresa: 50 M NGA QENDRA TREGTARE TOPTANI TiraneDyqane Me Qira - Adresa: 50 M NGA QENDRA TREGTARE TOPTANI TiraneDyqane Me Qira - Adresa: 50 M NGA QENDRA TREGTARE TOPTANI TiraneDyqane Me Qira - Adresa: 50 M NGA QENDRA TREGTARE TOPTANI TiraneDyqane Me Qira - Adresa: 50 M NGA QENDRA TREGTARE TOPTANI Tirane
<
Dyqane Me Qira - Adresa: 50 M NGA QENDRA TREGTARE TOPTANI TiraneDyqane Me Qira - Adresa: 50 M NGA QENDRA TREGTARE TOPTANI TiraneDyqane Me Qira - Adresa: 50 M NGA QENDRA TREGTARE TOPTANI TiraneDyqane Me Qira - Adresa: 50 M NGA QENDRA TREGTARE TOPTANI TiraneDyqane Me Qira - Adresa: 50 M NGA QENDRA TREGTARE TOPTANI TiraneDyqane Me Qira - Adresa: 50 M NGA QENDRA TREGTARE TOPTANI TiraneDyqane Me Qira - Adresa: 50 M NGA QENDRA TREGTARE TOPTANI TiraneDyqane Me Qira - Adresa: 50 M NGA QENDRA TREGTARE TOPTANI Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

RR. “XHORXH W BUSH”

Dyqani ndodhet ne nje zone me vizibilitet te larte, vetem 50 M nga Hotel Plaza dhe qendra tregtare Toptani, 100 M nga qendra e Tiranes, afer institucioneve arsimore, shoqerore dhe tregtare ne nje nga zona me te preferuara te Tiranes.

Dyqani eshte i shtruar me pllaka dhe me rifinitura shume cilesore gjermane, fasade xhami triplex, sistem klima, dhome IT dhe sistem ngrohje-ftohje me chiller te markes me cilesore.

Ambient tregtar me qira, buze rruge, sip. 190 m2 + 100 m2 mezzanine, 3 tualete, kati perdhe, i cili eshte i pershtatshem per dyqan ose aktivitet tjeter tregtar. Çmimi perfshin taksen

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
290m 2
BANJO TOTAL: 
3
KATET E PRONES: 
2
PRONA: 
E re
PAMJA: 
Shume e mirë
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.