BULEVARDI “DESHMORET E KOMBIT”, KULLAT BINJAKE
1 350€
< >
Dyqane Me Qira - Adresa: BULEVARDI “DESHMORET E KOMBIT”, KULLAT BINJAKE TiraneDyqane Me Qira - Adresa: BULEVARDI “DESHMORET E KOMBIT”, KULLAT BINJAKE TiraneDyqane Me Qira - Adresa: BULEVARDI “DESHMORET E KOMBIT”, KULLAT BINJAKE TiraneDyqane Me Qira - Adresa: BULEVARDI “DESHMORET E KOMBIT”, KULLAT BINJAKE TiraneDyqane Me Qira - Adresa: BULEVARDI “DESHMORET E KOMBIT”, KULLAT BINJAKE TiraneDyqane Me Qira - Adresa: BULEVARDI “DESHMORET E KOMBIT”, KULLAT BINJAKE Tirane
<
Dyqane Me Qira - Adresa: BULEVARDI “DESHMORET E KOMBIT”, KULLAT BINJAKE TiraneDyqane Me Qira - Adresa: BULEVARDI “DESHMORET E KOMBIT”, KULLAT BINJAKE TiraneDyqane Me Qira - Adresa: BULEVARDI “DESHMORET E KOMBIT”, KULLAT BINJAKE TiraneDyqane Me Qira - Adresa: BULEVARDI “DESHMORET E KOMBIT”, KULLAT BINJAKE TiraneDyqane Me Qira - Adresa: BULEVARDI “DESHMORET E KOMBIT”, KULLAT BINJAKE TiraneDyqane Me Qira - Adresa: BULEVARDI “DESHMORET E KOMBIT”, KULLAT BINJAKE Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Dyqani ka vendodhje elitare me vizibilitet shume te larte, ne Bulevardin kryesor te Tiranes qe lidh dy sheshet kryesore, Sheshin “Skenderbej” dhe Sheshin “Nene Tereza”. Ndodhet afer institucioneve kryesore shteterore, shoqerore dhe tregtare ne nje nga zona me te preferuara te Tiranes.

Dyqani eshte i shtruar me pllaka dhe me rifinitura shume cilesore, fasade xhami, sistem ngrohje-ftohje.

Per nje periudhe 5 vjecare eshte perdorur nga “Raffeisen Bank” si pike Self Service.

Jepet ambient tregtar/dyqan me qira, me siperfaqe 22 m2 neto, kati perdhe, buze rruge, me vizibilitet shume te larte i cili eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme tregtare.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
22m 2
PRONA: 
E re
PAMJA: 
Shume e mirë
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.