PRANE AMBASADES AMERIKANE
2 000€
< >
Dyqane  Me Qira - Adresa: RRUGA “ELBASANIT”, PRANE AMBASADES AMERIKANE TiraneDyqane  Me Qira - Adresa: RRUGA “ELBASANIT”, PRANE AMBASADES AMERIKANE TiraneDyqane  Me Qira - Adresa: RRUGA “ELBASANIT”, PRANE AMBASADES AMERIKANE TiraneDyqane  Me Qira - Adresa: RRUGA “ELBASANIT”, PRANE AMBASADES AMERIKANE Tirane
<
Dyqane  Me Qira - Adresa: RRUGA “ELBASANIT”, PRANE AMBASADES AMERIKANE TiraneDyqane  Me Qira - Adresa: RRUGA “ELBASANIT”, PRANE AMBASADES AMERIKANE TiraneDyqane  Me Qira - Adresa: RRUGA “ELBASANIT”, PRANE AMBASADES AMERIKANE TiraneDyqane  Me Qira - Adresa: RRUGA “ELBASANIT”, PRANE AMBASADES AMERIKANE Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

RRUGA “ELBASANIT”

Pallat i ri me cilesi te larte ndertimi ne nje nga zonat me elitare te Tiranes. Pallati i ri ndodhet shume prane gjelberimit, ajrit te paster edhe qetesise te Parkut kombetar te Tiranes.  Vendodhje unike vetem 1 KM nga qendra e Tiranes, afer institucioneve arsimore, shoqerore, tregtare dhe kendeve te lodrave per femije etj.

Dyqan me qira i sapoperfunduar, me dy hyrje buze dy rrugeve kryesore, open space, banjo, me siperfaqe te brendeshme 101 m2 dhe mundesi perdorimi i dy ambjenteve te perbashketa jashte dyqanit, ndodhet ne katin perdhe dhe ka lartesi 5m.  I pershtatshem per aktivitete te ndryshme tregtare, bar-kafe, restorant,  etj. 

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
101m 2
BANJO TOTAL: 
1
Lartësia e katit: 
5.00m
PRONA: 
E re
PAMJA: 
Shume e mirë
VITI I NDËRTIMIT: 
2019
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.