PRANE SHESHIT “SKENDERBEJ” DHE HOTEL “PLAZA”
3 500€
< >
Dyqane  Me Qira - Adresa: PRANE SHESHIT “SKENDERBEJ” DHE HOTEL “PLAZA” Tirane
Përshkrimi i pronës: 

Dyqani ndodhet në zonen me elitare të Tiranes, buzë rrugës për rrjedhoje ka vizibilitet të lartë, shumë afer me Hotel “Plaza”, Qendren Tregtare “Toptani”, Pallatin e Kulturës, afer institucioneve arsimore, shoqërore, fetare dhe tregtare në një nga zona më të preferuara të Tiranës.

Dyqani ndodhet në katin përdhe, buzë rruges kryesore, fasade të madhe xhami, lartësi 4 M, plus mezanine.

Dyqan me qira, buze rruge, siperfaqja 150 m2 + mezanine + 100 m2 bodrum + 60 m2 zyra, 3 tualete, i cili është i përshtatshëm për dyqan ose aktivitete të tjera tregtare.

Çmimi përfshin taksen

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
150m 2
BANJO TOTAL: 
3
KATI: 
1
Lartësia e katit: 
4.00m
PRONA: 
E re
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.