QENDRA TREGTARE UNIVERS - “QTU”
9 000€
< >
Dyqane  Me Qira - Adresa: QENDRA TREGTARE UNIVERS - “QTU” TiraneDyqane  Me Qira - Adresa: QENDRA TREGTARE UNIVERS - “QTU” TiraneDyqane  Me Qira - Adresa: QENDRA TREGTARE UNIVERS - “QTU” Tirane
<
Dyqane  Me Qira - Adresa: QENDRA TREGTARE UNIVERS - “QTU” TiraneDyqane  Me Qira - Adresa: QENDRA TREGTARE UNIVERS - “QTU” TiraneDyqane  Me Qira - Adresa: QENDRA TREGTARE UNIVERS - “QTU” Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

AUTOSTRADA TIRANE -DURRES, KM 6

Dyqani ndodhet tek “QTU”-ja, ne një nga qendrat tregtare me te vizituara, e ndërtuar në vitin 2005, me një mesatare prej 7.1 milionë vizitorësh në vit, vetem 6 km nga Tirana. Ne vitin 2018 qendra u rinovua plotesisht duke zgjeruar edhe hapesiren e saj, per te pritur akoma dhe me shume vizitore.

Dyqan me qira tepër cilësor, me siperfaqe 252 m2 ndodhet në katin përdhe, me vizibilitet shumë të lartë dhe me nje forme te rregullet katrore.

Çmimi eshte bruto duke perfshire taksat.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
252m 2
KATI: 
1
PRONA: 
E re
PAMJA: 
Shume e mirë
VITI I NDËRTIMIT: 
2005
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.